Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiamnak kemény a...

Bea31 kérdése:

4 éves fiamnak kemény a széklete, néha bogyós is. Próbálkoztunk már szilva ill. Tamarinlax lekvárral. Amúgy mozgékony, sokat iszik és minden nap gyümölcsöt is eszik. Melyik bogyóval lazíthatnám meg a kakiját?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
homopátiás bogyora gondoltál?
2012. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zabpehely! Nagyon jó. A családban bárkinek ilyen jellegű gondja van, zabpelyhet etettem vele. Vagy 1-2 kiskanállal minden kaja előtt vagy után, vagy megfőzve éppen annyi vízben, amelyik ellepi, 1-2 rottyantani rajta, majd mézzel, fahéjjal, reszelt almával ízesítve megenni. A gyerekeim sütiként szeretik, imádják. reggelire megenni. Finom, és hatékony.
2012. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Probiotikum kúrát csináljatok.

A Pro+Kid a Bonolacttól nekünk nagyon bejött.

2012. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a probiotikum kúrára szavazok. Nekünk pedig a protexin vált be.
2012. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A zabpehely tényleg nagyon jó és egészséges is! Lenmag pehel is jó még ilyen gondokra.
2012. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Laevolac szirup nagyon jó! Mi is azt szedjük, nekünk is nagyon kemény és bogyós volt a székletünk. A doki azt mondta, hogy ez nem hashajtó, ehhez nem szokik hozzá a szervezete, hosszú távon is szedhető. Nekünk napi 2X5 milit irt fel, de nem használt, azt mondta növelhető az adag és ha beállt rendes széklet folyamatosan csökkenthető az adag, de akár évekig is szedhető! Kérd ki a dokid tanácsát erről a gyógyszerről, de szerintem nagyon jó!!! Csak ajánlani tudom!!!
2012. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig a Laevolac hashajtó. Csak el kell olvasni a leírást. Kúraszerűen alkalmazható, de állandóra? Furcsállom az orvosodat...
2012. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!