Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezdő pedagógus vagyok....

Kezdő pedagógus vagyok. Napközis állást kaptam, első osztályosokat,16fiút és 9 kislányt. Ettől az aránytól kicsit megijedtem. Hogy boldogulok ennyi fiúval? Annyira mást szeretnek a lányok . Hogy csináljam hogy mindenki remekül érezze magát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy..egy iskolában ki érzi jól magát?? :S ....... xd amúgy nincs miért aggódni szerintem,semmit nem befolyásolna ha egyenlő arányban lennének fiúk és lányok is...
2012. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mér ne éreznék jól magukat. Persze mindenki azt a szöveget nyomja, hogy az iskolát utálják a gyerekek, de nekem csak az jut eszembe, hogy mennyit nevettünk és játszottunk, főleg napköziben. Nálatok minden gyerek egy helyben búsult? Kicsikre még lehet hatni fekete pontokkal nem?
2012. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak könyvek játékos feladatokról. Milyen szakos vagy?
2012. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tanítóképzőt végeztem..
2012. aug. 21. 00:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesz nehéz, dolgod. Kérheted tapasztaltabb kollégák segítségét is.

Egyébként ismeretség álatal jutottál munkához, vagy "utcáról" pályáztál?

2012. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos manapság nagyon nehéz ismeretség nélkül munkát találni.Nekem sem sikerült.
2012. aug. 21. 00:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Júúúj,.... ilyen diplomatikusan megfogalmazni a protekciót. :)

Amúgy tényleg az van ,hogy hiába péályázik az ember a meghírdtett állásra már megvan a "kiválasztott", csak a törvényi előírások miatt teszik kötelezően közzé.

És az a szomorú az egészben, hogy ez a munka a közalkalmazotti bértábla szerint F1 kategória ami max. 85-90-et fizet. Jól írom? :)

2012. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
péályázik = pályázik :)
2012. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt elsős napközis csoportom. Ha bármiben tudok segíteni és esetleg van konkrét kérdésed szívesen válaszolok! Azért egy 25 fős társaság nem nagy létszám, biztosan fogsz velük boldogulni! Mindjárt az elejétől tartsd magad azokhoz a szabályokhoz, amiket szeretnél bevezetni,mert ha nem szokják meg később nehezebb lesz! A fiúk inkább a kinti, mozgásos feladatokat kedvelik (foci, szerepjátékok, mindenféle pörgettyűs játék, peonza stb.) a lányok meg nagyon szívesen elvannak bent, színeznek, társasoznak, gyöngyöt fűznek, alkotnak! Ha kint vagytok a fiúkat nyugodtan lehet szabadjáték keretében elengedni, a lányok meg imádják a kör- és sportjátékokat! Délutánra általában a gyerekek már elfáradnak, azért tartsd ezt is észben, nehezebben lehet őket irányítani, kell nekik egy kis játék, szabadjáték, mert ők így pihennek! A tanulási idő sokkal könnyebb lesz úgy, ha jól kimozoghatják magukat! :) Sok sikert kívánok és próbálj meg valamilyen értékelést bevezetni, amit a szülők is ismernek!
2012. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2012. aug. 21. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!