Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisgyermeknek vennétek...

2 éves kisgyermeknek vennétek még használt sport babakocsit?

Figyelt kérdés

Sok babakocsink volt már... Most Ariával járunk időnként,de sokat motorozunk,futó biciklizünk,sétálunk. Elég ügyesen sétál a kisfiam,hosszabb távokat is, csak ha sietünk,akkor jól jön a babakocsi.

A legegyszerűbb,minden tartozék nélküli,esernyőre csukható babakocsin gondolkodom most,hogy érdemes-e venni még... Alkalmi használatra,autóba,nyaralásra,Budapesti közlekedésre. Használtan,pár ezer Ft-ért. Szerintetek? :)

Ha igen,milyet ajánlanátok?


2012. aug. 22. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,még szükség lehet rá.
2012. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én vettem, 1500 Ft volt egy bababörzén, de igazság szerint talán ha kétszer használtuk.

Pestre mi is vittük, egy percig sem maradt meg benne, vihettem a kocsit is.

2012. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányom már rég nem ült meg babakocsikban, így nekünk nem érte volna meg.

Ha a te gyereked megül benne, és sokat kell menni ide-oda, akkor megéri, de ezt csak te tudod.

2012. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen. A mi gyerekünk nem igazán hajlandó nagyobb távot sétálni, csak a játszótéren :) így ha időre akarok odaérni valahová, akkor babakocsi. Aztán nagyobb bevásárlásnál is jól jön, hogy ráakasztok mindent és ő is nyugton van. Plusz mentünk már alvásidőben vonattal, többször városnézésre is, szintén mikor aludt többször múzeumba, mert bérletünk van... szóval a 2 évesünkkel még igen sokat használjuk a babakocsit.

Egy örökölt Babypoint Mark 3-asunk van, könnyű, strapabíró, gyorsan összecsukható, alvásra is kényelmes a gyereknek, de az első kereke sokszor meghülyül és így csak két kézzel tolható. Fogalmam sincs, mennyi lehet használtan :)

2012. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányomat 2,5 éves koráig babakocsiztattam, mert nem mertem biciklivel, kisülésben vinni, annyira viszolyogtam attól, hogy a hátam mögött legyen, mert mi van, ha nem veszem észre, és fel akar állni, vagy fordulni akar....mi van, ha véletlenül elesek...stb.


A második gyerekemmel valahogy úgy alakult, hogy másfél éves kora körül biciklivel, kisülésben vittem....és annyira élvezte, nekem is jóval egyszerűbb és gyorsabb volt így....ezután már egyszer sem vittem őt babakocsival.


Szóval én nem vennék.

2012. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 25 hónapos, nem vennék már neki semmilyen babakocsit, mert 3 hónapja nem használja, akkor meg minek. A régitől is szeretnék már megszabadulni.
2012. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!