Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt sport babakocsi...

Használt sport babakocsi vásárlásnál mire kell odafigyelni? Milyet ajánlanátok? Augusztusban lesz 1 éves, kislány.

Figyelt kérdés
Eladnám az új kombinálható kocsimat,és vennék helyette egy kicsi,könnyű sportkocsit.2 lépcsőfordulót kell cipelnem,és már nagyon unom,a baba külön,kocsi külön cipekedést.
2010. jan. 22. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 2x vettem használtam babakocsit és mind a kétszer rosszat fogtam ki, pedig az eladó áradozott... Szóval mérgemben elmentem és vettem egy olcsó árkategóriájú pierre cardin babakocsit. Használtan ami hiba volt, mindkétszer a kerekek. Az egyiknél (3 kerekű, nem bolygósítható) félrehordott, mindig balra gurult és idegesített, ez a helyszíni próba alkalmával nem tűnt fel. A másiknak kopottak voltak a kerekei, de csak a belső felén, gondoltam nem baj, mert lehetett rá új kereket venni (graco mosaic márka, ezt újonnan sem ajánlom, mert gyárilag is rosszak, de csak a mosaic, a graco márkával egyébként nincs gond). De végén kiderült, hogy csuklik-nyaklik, a kerekei pedig azért voltak úgy kopottak, mert a váz szerkezete nem volt megfelelő(gyári hiba, de az eladó elfelejtette közölni) és nehéz is volt tolni. Ha veszel babakocsit használtan, akkor mindenképpen személyes megtekintés után vásárolj, ha tudod ültesd bele a gyereket is, mert ott mindjárt látszik, hogy nem fekszik-e ki a kocsi alatta. A kerekei elől/v hátul legyenek bolygósíthatóak és nekem szempont volt, hogy legyen bevásárlóhálója és könnyű legyen. A sportvázasok közül van ami csak éppen megdönthető, figyeld azt is, hogy legalább 45 fokba dönthető legyen, mert egy 1 éves gyerek még elalszik simán benne.
2010. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerekekre,hogy rendesen forog-e,félrehord e,könnyű-e összecsukni.
2010. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Ennél a kocsimnál is jöttek elő "gondok".

Csak annyi,hogy nagyon nehéz,nem is tudom,miből gondoltam,hogy én ezt fel tudom cipelni gyerekkel együtt,és nem valami jól ringatható,pedig arra nagyon igényes a lányom.

Szóval néha gond olyasmi is,ami amúgy nem hiba.

2010. jan. 22. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!