Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a GYED alatt felgyűlt...

Ha a GYED alatt felgyűlt szabik november közepéig tartanak és marad még ezen kívűl az idei évben összegyűlt 14 nap szabadság azt még megkapom idén?

Figyelt kérdés
Alighogy visszamegyek dolgozni és még idén kell kiadják az idén összegyűlt szabadságokat is,így szinte már idén alig számíthatnak rám,nem lesz ebből probléma a munkahelyen ?
2012. aug. 22. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom munkahelytől függ, de nem kéne, hogy probléma legyen. Nekem annó aug. végén járt le a gyed. Annyi szabim volt, hogy november végén kezdtem dolgozni, de a munkaügyesünk szólt, hogy azért hagyjak még néhány napot, mert ha a kisfiam megbetegszik, az első fél évben nagyon kevés a táppénz és jobb szabit kivenni. Így arra az 1 hónapra még maradt egy hetem. Szerencsére a gyerkőc nem lett beteg, így az ünnepeket is otthon töltöttem. :)
2012. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!