Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Germicid-c kúpot ismeritek?...

Germicid-c kúpot ismeritek? Vélemények?

Figyelt kérdés
Kb fél éve írta fel a gyerekovosunk,mikor erősen fogzott a fiam és volt pár álmatlan éjszakánk miatta.Még nem használtam,de most az utolsó két foga gyötri szegényemet,hátha szükség lesz rá.Van vele tapasztalatotok?

2012. aug. 24. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

germicid nem arra szolgál nem adnám neki

csak vibrucol kupot vagy algoflex szirupot

2012. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Germicid +c Sokkaltabb erössebb gyógyzser mint a sima germicid
2012. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem erősebb mint a sima germicid,csak véd a lázgörcs ellem ,azért is a megkülönböztetés(+c).Nagyon jó láz esetén,de fogzásra én sem adnám. Amit előttem írtak Viburcol pl nagyon jó arra.
2012. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A germicid C enyhén nyugtató hatású, ez különbözteti meg a sima Germicidtől (gondolom az álmatlan éjszakák miatt adta az orvos). Mi Nurofen szirupot használtunk, szerintem az enyhébb, és elég is volt, nem ébredt fel.
2012. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak lázcsillapításra használom, arra jó, de ha fogzásra is felírták neked, akkor használd nyugodtan. Miért kellene szenvednie, ha tudod csillapítani a fájdalmát?? Esetleg próbáld ki még a Chamomilla 15ch-t ez homeopátiás, kamillatartalmú gyulladáscsökkentő. Az ára kb. 600 ft, nem vészes, és szerintem nagyon jó. Minden jót!
2012. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is eddig csak Nurofennel,vagy Panadollal szoktam megoldani.Fiam már egyébként 26 hónapos,és nagyon jó alvó.De mikor foga jött,mindig nagyon megviselte,és emiatt panaszkodtam az orvosnak,hogy szegényem óránként felsír ilyenkor.Most,hogy jönnek a hátsó őrlők,újra szenvedünk.Olvasom,hogy van nyugtató hatása is,szerintem pont ez kellene neki most.köszönöm.
2012. aug. 24. 15:12
 7/14 anonim ***** válasza:

A germicided (simát) nekünk oltás utáni láz csillapítására írta/javasolta a gyermekorvos. Soha nem adtam, mert mire használtam volna, lejárt a szavija (lázra akartam).

Én fogzáskor, nyűgösségre viburcolt adtam mindkét lányomnak, nekik bevált, de barűtnőm mondta, hogy nekik semmit sem használt; nekik a nurofen szuszpenzió hatott.


A homós bogyókból nem feltétlenűl a chamomilla a megfelelő, tünetegyüttestől függ. Itt tudod a Neki tökéletest megkeresni: [link]

2012. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én durva fogzásnál adtam, és bevált.
2012. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is adtam nekik amikor éjjelente szenvedtek és nem aludtak a fogzás miatt. Ebben van enyhe nyugtató is és ettől nyugodtan tudtak aludni a fiaim. Nyugodtan add neki,ha fogzik, baja nem lesz tőle,csak aludni fog! Nálunk bevált.
2012. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!