Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés Pierre Cardin 9-25...

Autósülés Pierre Cardin 9-25 kg-ig. Ismeritek? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 2007-ben vettem gyermekeimnek.Nagyon jól kiszolgálta az eddigi időket.Kényelmes,kagylós fazon, masszív ,soha nem romlott el rajta semmi.Most lesznek az ikreim nyáron 6 évesek,még mindig ülnek benne.Volt ,hogy vezettem,közben elpilledtek a babók, szépen hátranyúltam,és egy mozdulattal el is döntöttem nekik az ülést.Plüssös a huzata, igaz kopottas, de foltozzuk,hogy kinézzen vhogy,(10ezer 1 új huzat nem akarok erre áldozni,lassan kinövik a széket.) de ezt leszámítva nem bántam meg NO.1
2012. jan. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiamnak is ez van, a lányomnak pedig ugyanezen cég által gyártott Welldon, pontosan úgy is néz ki, mint a Pierre Cardin, csak hát a név más rajta, így picit olcsóbb volt.

Nagyon szeretjük, a lányom már hároméves elmúlt, az ülés még mindig tökéletes, kicsit kopottabb a huzata, de ennyi. Nem izzadnak bele, nagyon jó puha, klasszul tart a biztonsági öv és én is imádom, hogy vezetés közben hátranyúlva egy pillanat alatt meg tudom dönteni és nagyon jókat alszanak benne.

Harmadik babót várjuk, neki már csak azért nem veszünk, mert mire kinövi a hordozót, a lányom is kinövi az ülést és megkapja a kicsi. :-)

2012. jan. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!