Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rajtam, és a 17 hónapos...

Rajtam, és a 17 hónapos kisfiamon is megjelentek piros foltok, amiken apró hólyagocskák vannak. Mi lehet ez? Közben szotatom a 4 és fél hónapos lányom. Mit tegyek? Menjünk ügyeletre?

Figyelt kérdés
Nekem a karomon volt már reggel. Most vettem észre, hogy a fiam arcán is van, illetve a szája sarkán megjelent egy nagyobb hólyag Máshol még nem vettem észre. Mi lehet ez? Nem ártok a kisbabámnak, akit szoptatok?
2009. júl. 25. 10:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és viszket. Fiam állandóan vakargatja magát. Most már a karján és a tarkójn is van.
2009. júl. 25. 10:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon bárányhimlő gyanús. Az unokatesóinknak is most van. Állítólag járvány van. Mi idáig nem kaptuk el szerencsére, ami nem is baj mert kismama is vagyok. Menjetek az ügyeletre. Egy pár nap és elmúlik ne aggódj!
2009. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!