Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy epilálás...

Miért van az, hogy epilálás után tök piros lesz a lábam, másnapra meg kis holyagocskák lesznek és begyulladnak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában epilálom a lábam és néha nálam is előfordul ez. Sztem attól van hogy amikor epilálom a lábam érzékenyebb a bőröm, vagy alapba bevannak gyulladva a szőrtüszők.
2008. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes bármiféle szőrtelenítés után bekenni vmilyen vitaminos testápolóval. Ilyenkor egy picit kiszárítod a bőrt, és mindenképpen jó utána ha pótolod a bőr szükségleteit.
2008. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon érzékeny a bőröd, a szőrtüszőid begyulladnak. Ilyenkor tényleg tanácsos testápolót használni. :)
2008. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak idején én is epiláltam, később elegem lett a fájdalomból. Eleinte nálam is jelentkeztek hasonló problémák, de ezek elmúltak, mihelyt elkezdtem borotválás utáni fertőtlenító balzsamot használni. Ez felkenés után egy kicsit csíp, de ez semmi az epilátor okozta fájdalomhoz képest, utána pedig nagyon finom és selymes lett a bőröm. :)
2008. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat:)

egyébként tényleg érzékeny a böröm,és nivea testápoloval szoktam bekenni.de majd lehet egy másikat probálok ki hát jobb.

2008. máj. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!