Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis benticipőnek milyen...

Ovis benticipőnek milyen cipőt visztek be?

Figyelt kérdés
Itthon eddig puhatalpú cipőt vettem, gondoltam jó lenne oviba egy szandacipő ( ami tartja a bokát és saroktámaszos, pl. asso)? Tudom van sokféle tépőzáras cipőcske, de azt nem tartom túl egészségesnek, hogy egész nap abban legyen a gyerek.
2012. aug. 25. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A nyári szandija lesz egyenlőre a benti cipője (szamos).
2012. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szandira is gondoltam, de már épp hogy kibírják a nyarat, mert kilóg lassan a lábujj.:) DE tényleg, lehet még jobb a szandi? jobban tud szellőzni. köszi.
2012. aug. 25. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi szandált vittünk, bent az oviban meleg van, ne vigyetek zártat, mert abba csak beleizzad a lába. Az udvarra úgyis az évszaknak megfelelő cipőben megy, bent elég a szandál, ráadásul jobb, mint a papucs, mert nem esik el benne, nem esik le a lábáról.
2012. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd az óvónőt!

Én először bevittem azt amit a bölcsiben használtunk, ott csuszásgátlós puha tetejűt kértek, hogy ne legyen gond ha rálépnek egymás lábára. Az oviban szoltak hogy hozzak másikat aminek legalább az orra kemény, mert mi van ha rálépnek a lábára....

2012. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Papucsot semmiképpen sem. Nyárról maradt szandált, vagy könnyű cipőt.
2012. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Könnyű puha szandál vagy kis vászoncipő. Jó minőség és kényelem a fontos, mert egész nap a lábán van.

Nem kell már ekkora gyereknek a saroktámasz meg bokatámasz.

2012. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anyósom ortopéd szakorvos, és bizony, hogy kell a bokafogós cipő ennyi idősen. Sok gyereket visznek hozzá, mert a rossz cipő miatt fáj a lábuk. Minek kockáztatni?

Az enyémeken bokafogós salus van, és még sosem panaszkodtak, hogy kényelmetlen lenne.

2012. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

salus és szandi!


Szandiba szellőzik a lába! Egész nap zárt cipőben nem igazán jó!

2012. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak Asso szandált vittem be. Itthon is szandálban van ősztől tavaszig, nem zárt cipőben. Szerintem a szandál lenne a legjobb választás.
2012. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!