Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasznos ruhadarab az esőnadrág...

Hasznos ruhadarab az esőnadrág? Használtátok?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet 1,5 éves kislányomnak, de nem tudom, hogy fogjuk-e használni egyáltalán. Még egy kisgyereken sem láttam sosem ilyet. Mikor adjam rá? Ha boltozni megyünk, mert nem fújja át a szél. Vagy csak ha felfedezős sétára indulunk eső után? Vagy ha csepereg és el kell menni itthonról ( ha egyáltalán útra kelünk olyankor).
2012. aug. 27. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben tuti nem adnám rá, belerohad.

Nekünk nics ilyenünk, van gumicsizmája, meg esőkabátja, ami térdig ér.

Így az a 5 cm ami kilóg nem baj.:)

AZért kell a szellőzés.

2012. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs, de már néztem. Nálunk az utcán nagyon megáll a víz eső után, ha sok a csapadék, napokig áll a víz. Így ki szoktunk menni pocsolyázni, de sokszor belezuhan, és akkor mehetünk be átöltözni. Ami nem lenne baj, de azért 2-3 váltás ruha kellene ilyen esetekre. Így én szerintem veszek majd neki. De csak ide az utcára, a kertbe. Amúgy kocsival járunk vásárolni, oda nem kell.
2012. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nem ma vagy holnap akartam ráadni :)) Ha majd igazi ősz lesz.

Mi lakótelepen élünk. Ha csak lemegyünk a ház elé, már a városközpontban vagyunk majdnem...

2012. aug. 27. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van, mi használtuk, már ki is nőtték, de megvettem a bagyobbat is. Ősszel és tavasszal nagyon jó szolgálatot tett, nem csak épp esős időben, mert mikor már kicsit saras a föld, akkor is lehet csúszni-mászni, akár minden nap lemosható, nem megy tönkre a normális nadrág, amit alá tudsz adni. Én csak ovis korukban vettem nekik (előtte valahogy nem vettem észre, hogy ilyet is lehet kapni), azt kell mondjam, nagyon jól jött, mert az oviban ha sár volt, ha nem, mindig kint fetrengtek a homokban vagy a földön és megvédte a ruhájukat. Esőben pedig a gumicsizma mellé is jó szolgálatott tett egy-egy tócsaugrásnál ;D
2012. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eső után homokozóban láttam így gyerekeket, de én nem fogok venni, mert ha épp olyan az idő, akkor inkább kitalálunk valami más programot.
2012. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk hasznos volt, mert a fiam imád a pocsolyákban ugrálni gumicsizmában, de mindig olyan magasra fröccsent a víz, hogy combig vizes lett a nadrágja. De tény, hogy mivel nem szellőzik, nagyon meleg, így csak rövid időre praktikus.
2012. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát kívánom, hogy legyen akkora eső, hogy tud használni.


Nálunk 2 éve nem volt sár, mivel aszály van. Még a méteres hó is sár nélkül olvadt el.


Sima eső után ilyen kiszáradt földön nincs sár (legalább 40-50 mm kellene a sárhoz), tehát szerintem bőven elég a gumicsizma.


Viszont hasznos, mikor a biciklin viszed esőben, mert nem ázik el a combja.

2012. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!