Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jó hatással van a...

Szerintetek jó hatással van a gyerekek szellemi fejlődésére a halolaj készítmények? Érdemes adni nekik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

szerintem igen,bár én nem neki adom,hanem terhesvitaminnal szedtem,és azóta szoptatás alatt is.Nagyon sokan mondják,hogy "értelmesebb"a koránál,így 16hónaposan.

Nem tudom,hogy alapból gyorsan fejlődő gyerek lenne-e,vagy a halolaj segít benne.De én jónak látom.

2012. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még terhesen ettem sok halolajat, mert több helyen olvastam, hogy okos lesz tőle a gyerekem. Viszont pont a napokban meg azt olvastam, hogy amennyire hasznos, annyira káros is, mert a mindenféle készítményekben, konzervekben oxidál az olaj és így több a toxin, mint frissen a halban - pedig manapság a halban is több, mint nem bio zöldségben.

Egészséges, átlagos gyerekem lett.

Úgyhogy ezek után fogalmam sincs.

2012. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Kiprobáljuk,és majd meglátjuk...!
2012. aug. 28. 07:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Én adom neki, és tök jó. Igaz csak és kizárólag az Optimum Omegát, amiben van szagtalanított fokhagyamakivonat is. És itt a hal húsából vonják ki az Omega3-at és nem a májából, ami méregtelenítő szerv. Csak sajnos ezt nagyon kevés cég csinálja, mert sokkal költségesebb eljárás. Szóval nézd meg, hogy mit választatsz.
2012. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elméletileg jó de a gyerekeim megsem eték mert rossz ize van a hallaj kapszulának.
2012. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!