Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen kezdte az ovit...

Mennyi idősen kezdte az ovit gyermeketek?

Figyelt kérdés
2,5 éves, jövő év elején lesz 3 éves, mi még nem szeretnénk vinni, amùgy felvették oviba. Montam beiratkozàsnàl, hogy nem biztos,hogy szeptembertől visszük,azt mondák semmi akadàlya. Akkor kezdené az ovit,amikor 3 évet betöltötte. Nagy baj amiért nem kezdi el idén?Csak mindeni le van hülve körölöttünk,hogy nem visszük oviba. Amùgy beszédes és szobatiszta is màr.
2012. aug. 29. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam decemberben lesz 4 éves és most szeptembertől lesz ovis.
2012. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam jövő januárban lesz 4 és most kezdi hétfőn. Tavaly szó sem lehetett, hogy felvegyék, mert következő évi.
2012. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom november elején lesz 3 éves, és szeptember 10-től kezdi az ovit. Ő bölcsis is volt tavaly októbertől idén májusig, aztán kivettem a bölcsiből mert megszűnt a munkahelyem, a nyáron itthon voltunk. Már nagyon várjuk mindketten az ovikezdést. A lányom azért várja, mert ismét gyerekek között lehet. Nagyon hiányzik neki a gyerektársaság, annak ellenére is, hogy minden egyes nap játszik vele egyidős gyerekekkel. Én pedig azért várom, hogy végre gőzerővel belelendülhessek az álláskeresésbe.

Én ha megtehetném hogy itthon legyek vele, akkor is beadnám már oviba a lányomat, de csak azért, mert látom mennyire menni akar. Mindig nyafog az oviért és a gyerekekért. Ha a tied elvan veled, akkor várd ki a 3 évet hogy betöltse.

2012. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most szeptemberben lesz három éves,és másnap kezdi az ovit.jövő héten még megy bölcsibe egész héten,utána ovi
2012. aug. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom a hónapban töltötte a hármat, de még egy évet ráhúzunk a bölcsire, mert nagyon szeretünk oda járni. Szerintem nem baj ha később kezdi az ovit, főleg ha neked nem nehéz megoldani vele a mindennapokat. Addig is menjen sokat közösségbe (játszócsoportba pl.), sokat segít a beszokásnál.
2012. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!