Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen érzésekkel engednéd el...

Milyen érzésekkel engednéd el férjedet külföldre dolgozni, ha te itthonmaradnál két kisgyermeketekkel és 8 órában dolgoznál több műszakban, nagyszülői segítséggel?

Figyelt kérdés

Muszáj mennie,mert teljesen ellehetetlenedtünk anyagilag,fél éves munkanélkülisége alatt,azóta két hónapot dolgozott,de már az új cégnél sincsen munka itthon,vasárnap hajnalban indul és pedig nagyon félek,hogy milyen lesz a gyerekeknek és nekem.

Évekig szeretne kint dolgozni,hogy valamennyire helyrejöjjünk,mert nem sok hiányzott a végrehajtóhoz.

Kb havonta fog hazajönni pár napra :-( .


2012. aug. 30. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

szia!


Nehéz lesz az eleje, de a muszáj nagy úr...és az külön jó a bajban h Te is el tudsz menni dolizni.

2012. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most jár le a GYED-em és örülök,hogy visszamehetek a munkahelymere,mert elég tűrhetően keresek és minden fillér számít,nagyon elég volt a nyomorgásból.

Pár éve nem hittük,hogy valaha is ilyen szinten kell nélkülöznünk ,de most biztosan jobban ügyelünk majd arra,hogy legyenek tartalékaink és soha többé ne kerüljünk ilyen helyzetbe,ha nem lettek volna a szüleim mellettünk ,akkor éhen haltunk volna,holott pár éve szórtuk a pénzt két marokkal.

2012. aug. 30. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:

HA lehet ilyet mondani, én "nem engedném" évekre. Az én férjem most volt kint 5 hónapot, nagyon rossz volt. Nem csak nekem, a gyerekeknek is.


Mivel ő ott bedolgozta magát, kapott egy 3 éves ajánlatot. Megmondtam neki, hogy vagy megyünk mind vagy ő is marad. Megyünk :-)

Persze ott sem lesz könnyű, de nem kockáztatom meg hogy emiatt tönkremenjen a házasságunk.

2012. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is esett szó róla,hogy előbb-utóbb követném a gyerekekkel.
2012. aug. 30. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:

hmm


én arra gondolnék h milyen lenne ha simán elhagyna

akkor végleg egyedül maradnék 2 gyerekkel

de neked a férjed haza jön és ennek örülj sms néha egy hívás skype email

napi kapcsolatban maradhattok és ez jó dolog

és akár meg is erősödhet a kapocs ami köztetek van


és igen a muszály az nagy úr :-))


tessék arra gondolni h jobb lesz az életetek de ezért kell tenni is

2012. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon rossz érzésekkel engedtem e la férjemet, pedig Ő csak 1 hónapot tölt kint dekádonként. Van hogy 1 hónap itthon és megy vissza, de van hogy több hónapot is itthon van mielőtt újra repülne ki.

Én a 2 kicsivel itthon vagyok, és szerencsére mindkét nagyszülőpár részéről kapunk rengeteg segítséget. Bármit kell intéznem, valakire tuti számíthatunk.

A kapcsolatunkban nem történt változás. Talán még szorosabb lett mint volt, jobban megbecsüljük az együtt töltött időt.


Az j, ha napi kapcsolatban tudtok maradni, nekünk sajnos erre nem volt/nincs lehetőségünk.

2012. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia


az én férjem március óta van külföldön, én itthon a másfél éves lányunkkal. elég nehéz volt az eleje, de meg lehet szokni

nem egyszerű, nekem senki nem segít semmit soha. De talán pár hónap és mehetünk utána.

Mi is anyagi csődben voltunk és ezért ment ki.

sok erőt és kitartást

2012. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!