Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Integrált csoportról szeretnék...

Integrált csoportról szeretnék sok tapasztalatot kérni!?

Figyelt kérdés
A kisfiam( teljesen egészséges,2év 4hónapos) most kezdi a bölcsit. Mivel korababa volt igy őt integrált csoportba vették fel. A kisfiam még nem beszél( illetve szavakat mond) de ettől eltekintve teljesen olyan mint bárki vele egyidős. Én nagyon félek ettől a csoporttól...Mi van akkor ha a kis sérült gyerekek viselkedését elkezdi utánozni?? Mennyi idő alatt látom,hogy jó-e ez neki? Elöször normál csoportb a vették fel,nagyon örültünk mert összes kis barátját is oda vették fel.Aztán kiderült hogy azért mert korababa volt kapott eg kódót 5éves koráig igy az integrállt csoportba kell kerülni. Nagyon tanácstalan vagyok.
2012. aug. 30. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, sőt, hosszú távon csak segít neki toleráns és segítőkész emberré válni.
2012. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevesebben vannak azokban a csoportokban, több odafigyelést kap a gyerek. Az udvaron mindd egyszerre vannak kint, ott játszhat a pajtásaival!
2012. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobbik gyermekem sérült. A kisebbik egészséges, és soha nem utánozta a nagyobb viselkedését. Nem lesz semmi gond.
2012. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek!! Jövő héten megnézhetjük a csoportot és elvileg 10nap múlva fog kezdeni. Talán csak anyósom bizonytalanitott el( ő nagyon ellenezte) de a férjem is úgy érzi,hogy jó lesz és én is bizom benne.
2012. aug. 31. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!