Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szeretnék a MANDUCA...

Anyukák! Szeretnék a MANDUCA hordozóról minél több tapasztalatot megtudni Tőletek! Írnátok?

Figyelt kérdés

Augusztus végén fog érkezni a második babám,a nagylányom 20 hónapos,és nagyon szereti a babakocsit, ezért gondoltam, a hordozásra.

Érdekelne az is,hogy télen is kényelmes ez a fajta hordozó?


2012. júl. 14. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
SZia! Nekünk van, idén februárban vettük, hogy a kicsit ebben tudjam vinni, de sajnos nem szeret benne. Kétszer próbálkoztunk vele, de ahogy belerakom már feszeng is benne. Szerintem későn próbálkoztunk, hamarabb kellett volna hozzá szoktatni. EGyébként szuper lenne, van benne csecsemő szűkítő, fejtámasz, ha nagyobb lesz a baba, akkor ezek elhagyhatók. Könnyen felvehető, egy mozdulattal állítható a feszessége, terpeszben tartja a baba lábát, úgy ahogyan az ortopédusok ajánlják, tehát minden jó benne, csakhát nálunk nem vált be. Ha vásárolnál, és nem zavarna, hogy mi kétszer másfél percre használtuk, akkor szívesesn eladnám, de ezt itt nem lehet, legfeljebb privit írj. Ha más kérdésed lenne vele kapcsolatban, szívesen válaszolok.
2012. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a világ legjobb hordozója, úgy 4-6 hónapos kortól, újszülöttet ne, neki csakis a kendő adja meg a megfelelő tartást-ívet-térdhajlatot-csípőtartást
2012. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van, nagyon szeretjük. De igaza van a 2. válaszolónak, újszülöttnek nem túl ideális, neki inkább a kendő való.


Kicsit off, 1 válaszoló: ez nem igazán szoktatás kérdése. Lehet, hogy a babád csak spontán nem bújós. Egyébként mennyi idős? Előre szoktad kötni? Mert lehet, hogy már nézelődne. De lehet, hogy egy kicsit türelmesebbnek kellene lenned, és nem kéne kikapni pár perc után, mert lehet, hogy csak furcsa neki az új dolog.

2012. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Érdekelne az is,hogy télen is jól ki lehet használni?mennyire kényelmes?

2012. júl. 17. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Persze, télen is. :) Én csak akkor nem hordozok, ha csúszik az út, mert félek, hogy esek egy jó nagyot (ebben nagy tehetségem van :D).

Lehet venni hordozós takarót, hordozós kabátot például, ezekkel egyszerűbb télen hordozni, mint ha nagyon beöltözteted a babát, de igazából úgy is meg lehet oldani.

2012. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!