Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennetek helyemben?...

Mit tennetek helyemben? Kisfiam 2,5 eves, felvettek oviba, azaz holnaptol megy, a problema az hogy ne beszel rendesen

Figyelt kérdés
azaz csak szavakat azt is keveset,kb 2o-3o.szoval ebben elvan maradva, a miertjet nem tudom.az a lenyeg,hogy ilyen esetben jot tenne neki az ovoda 2,5 evesen?vagy varni kene 3 eves korig?sokak szerint fejleszteni fogja az ovi,meg allitolag ott megfog tanulni beszelni kb 2 honap mulva.szerintetek?tapasztalatok?

2012. szept. 2. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A közösség mindig fejlesztően hat,mert gyereknek gyerek a barátja és szívesebben lesik elegymástól az infókat mint egy felnőttől."Ragad rájuk mint a kosz" igaz nem csak a jó de a rossz is!

azzal ha otthon maradna semmit nem oldanál meg.

Van egy ismerősöm neki is most megy oviba a lánya,ő speciel nem is beszél csak mutogat van talán 5 szó amit használ.

2012. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szept.30.-án lesz 2,5éves így októberben kezdi az ovit. Ő már régóta bölcsis és folyékonyan beszél. Néha kicsit sokat is.:) Szerintem mindenképpen vidd, nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a fejlődés terén a közösséggel. Nem baj az ha nem beszél, majd rákezd, mert utánozni fogja a többieket.
2012. szept. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nyugodtan vidd


tényleg fejlesztően hat a többiek beszéde

másik pedig h rá fog kényszerülni mert a többiek nem fogják érteni mit akar


a húgom gyereke sem beszélt 3 évesen

év végére simán behozta a lemaradást .-)

2012. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

De jó Nektek!2,5évesen ovi!(Bp-i vagy?)


Mindenképp jó hatással lesz a fiadra.Egy hónap és be se áll majd a szája:)

2012. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!