Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha anyuka terhes, és otthon...

Ha anyuka terhes, és otthon van, nem dolgozik, hogyhogy felvették a 2 éves gyerkőcét a bölcsibe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sok a hely.
2012. aug. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy protekció:(

Nem hiszem egyébként el,hogy sok lenne az üres hely a bölcsikben,amikor már szinte akkor be kell íratni a kicsiket,amikor még meg sem születtek(én 4 hónaposan írattam be,hogy 22 hónaposan mehessen).

Ahol nincs rá kereslet,ott szerintem nincs is bölcsi.

Én is mérges vagyok,amikor látom,hogy anyuka pár hetes babával viszi a bölcsibe a tesót és majdnem 100 gyereket viszont el kellett utasítani...

2012. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg protekció. Nekem is van több olyan ismerősöm, aki nem dolgozik, a gyerek mégis gond nélkül bekerült a bölcsibe.

Mi meg vért izzadtunk, hogy felvegyék, mert mennem kell vissza dolgozni.

2012. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha visz munkáltatói igazolást (teljesen mindegy, hogy "kamu" vagy eredeti), akkor a bölcsi szempontjából ő ugyanolyan dolgozó nő, mint bárki más. A bölcsi nem adóhatóság.

Attól még dolgozhat, hogy terhes, akár még a 9. hónapig is.

Vagy az is lehet, hogy mondjuk vállalkozó (pl. cég ügyvezetője, ami akár effektív munkával nem is biztos, hogy jár, ha vannak alkalmazottai), akkor is simán fel fogják venni a gyereket, közben meg lehet, hogy aktívan nem is dolgozik. Van, akinek meg férje, rokona, ismerőse... stb. ad munkáltatóit. A mi bölcsinkben is egy csomó anyuka (a nagy többség) nem dolgozik, vagy azért, mert kisebb tesóval van otthon, vagy terhes és már nem dolgozik, vagy csak szerzett papírt. Ez van.

2012. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!