Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok pelust egy 14...

Ajánlanátok pelust egy 14 kg-os kislányra, ami nem túl drága de jó?

Figyelt kérdés
Lehetőleg gumisderekú legyen.
2012. szept. 3. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
dodot
2012. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk a Rossmann Babydream nevű saját márkás, 5-ös méretű pelusa a jó, kisfiamnak már ezt használjuk 14 kilós kora óta. Nem gumis a dereka, de nagyon jól illeszkedik mindenhol, nálunk még sosem volt baleset.

Árban is szeretem, mert ha 2 csomaggal veszel egyszerre, akkor csomagját 1999 Ft-ért kapod. (Amúgy meg egyesével csomagja 2300 Ft. Úgyhogy szerintem megéri, én csak ajánlani tudom! :)

2012. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az első gyermekemnél kipróbáltam szinte mindent, drágát-olcsót... A legjobban a DM-es Babylove vált be. Most a második gyermekemnél a születése óta ezt használom, és eddig semmi panaszom nincs rá.
2012. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mülleres Beauty Baby. 1900 Ft egy csomag, az 5-ös méretből talán 34 vagy 36 db van egyben.
2012. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!