Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama torna vagy kismama...

Kismama torna vagy kismama jóga? Ajánlanátok valami nem túl drága helyet Bp. N a 13. kerben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van túlsúlyod, akkor én inkább a tornát javaslom, ha vékonka vagy, akkor elég lehet a jóga is.

Én csak az Oktogonon tudok kismama tornát, Teréz körút 18, péntek, vagy fél 6 vagy 6, és a 13-as kapucsengő valami Med Bt. Az a baj, hogy telefonszámot nem tudok, hát ez most így annyira nem hasznos, de a túlsúly téma viszont tényleg jótanács.

2012. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aha, köszönöm. És esetleg tudod hogy mennyibe kerül egy havi bérlet?

Nem vagyok szerncsére súlyos, de kell a mozgás mert ülök egész nap és a derekam az izületeim nagyon érzik...

2012. aug. 13. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

1700 Ft egy alkalom.

Meg tudod mi jutott még eszembe? Hogy a kórházakban, a szülészeteken is szokott lenni, legalábbis az István kórházban, (én ott szülök) van kismama torna, és az még lehet, hogy olcsóbb is. Gondolom a Honvédban is lehet, az meg a te kerületedben van, ott pl. meg tudnád érdeklődni.

2012. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez jó ötlet... majf a MArgitban szeretnék, ugyhogy megkérdezem őket. :)

köszönöm.

te hol tartasz, mikor szülsz? :)

nekem még "az elején van"... 17. hét)

2012. aug. 13. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!