Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti megvennétek az egy számmal...

Ti megvennétek az egy számmal nagyobb hócsizmát már most?

Figyelt kérdés

Láttam vaterán egy szuper hócsizmát, alig használták pár alkalommal és harmad áron van az újhoz képest.

Kislányom most nőtte ki a 24-est, a csizma 26-os, pont 1 cm-rel hosszabb mint a lába.


2012. szept. 4. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

én pont ma vettem meg a lányom téli 22 es csizmáját

a lába most 20-as és én azon gondolkozom hogy nem e lesz kicsi mire itt a tél olyan iramban nő

2012. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megvenném,bàr nehogy kinőjje mire kelleni fog neki.
2012. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is megvettem! a lánykámnak 17es a lába és 19est vettem!
2012. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megveszem:)
2012. szept. 4. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg.

A fiam lába olyan tempóban nőtt, hogy elképesztő. Ősszel 22-es mérettel kezdte, Karácsonykor 23-as volt, februárban 24-es, tavasszal 25-ös, és most nyár végén már 26-os.

Most 27 hónapos. Remélem ugyan, hogy lelassul a növekedése, de az tuti hogy csak akkor veszem majd meg a téli cipőjét/csizmáját, mikor kelleni fog, és csak úgy, hogy ő is ott van és felpróbálja (iszonyú magas a rüsztje, nehéz rá passzoló cipőt találni).

2012. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leütöttem a licitet, remélem jó lesz, mert igazából nem 1 számmal, hanem másféllel nagyobb.

Én úgy szoktam csinálni, hogy ha tetszik valamilyen cipő, akkor elmegyek a boltba, felpróbáljuk a különböző méreteket és fazonokat, felírom, hogy mi az ami tökéletes, és így keresek rá a vaterán. Én is csak olyat veszek ami előzőleg már fel volt próbálva, mert a lányomnak is magas a rüsztje.

Ugyanúgy tavaly ilyenkor 22/23-sal kezdte az őszt mint a kisfiad, és csak 2 számot nőtt egy év alatt, ezért remélem, hogy fél év alatt sem fog többet nőni két számnál.

Ha meg kicsi lesz, hát én is eladom.

2012. szept. 4. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Akkor te már profi vagy. Akartam is írni, hogy ha mégsem lesz jó, tényleg, eladod, ha ilyen jó áron tudod megvenni. :)
2012. szept. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!