Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oldjátok meg, hogy a...

Hogy oldjátok meg, hogy a nagyobb gyerektől tudjon a pici aludni?

Figyelt kérdés
A 2 évesem újabban minden nap eljátssza, hogy felébreszti a félévest. A nagy már csak délután alszik, így csak akkor tudnak együtt pihenni, a picinek meg kellene délelőtt is.
2012. aug. 31. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a pici átszokott az egyszeri alvásra....
2012. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg alszik délelőtt a pici, a nagyobbal addig játszunk a konyhában.Színezünk, gyurmázunk meg hasonlók.
2012. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagyobbik 3 éves a kisebbik 8 hónapos.

1. Én elmagyaráztam neki,hogy ne keltse fel a hugát,mert őt se keltette fel senki amikor annyi idős volt,mint a pindurka. Meg amúgy is nagyon szeret a középpontbna lenni és mondtam,hogy ilyenkor 100%-ban rá tudok figyelni.

2. Vidd be a ti szobátokba aludni a picit.

2012. szept. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 évesen már ugyan érti a magyarázatot, de a kicsi felkeltése is csak egy a sok csibészség közül, amivel a határokat feszegeti. Azt hiszem az is benne lehet, hogy egyszer mondtam neki, hogy ha a kicsi felébredt, akkor megyünk a játszótérre... Nem gondoltam végig, hogy ő már ennyire rafinált. Játszunk olyankor mindig, de hát ahhoz még pici, hogy 1,5-2 órát csendben egy helyben tudjon maradni. Jó lenne, ha a picim megmaradna a babakocsiban, és akkor kipihenhetné magát, míg a naggyal hintázunk, homokozunk, de ő meg csak hason alszik, mózeskosarat kinőtte, sportrészben nem érzem biztonságban, ha nincs bekötve...

Köszönöm az ötleteket, és írhattok, ha van még vmi jó tipp!

2012. szept. 1. 07:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Bébiszitter, nagyi, szomszéd néni, egyetemista lány, bárki aki éppen akkor ráér ottlenni és vigyázni a kicsire ti pedig irány a játszóház!
2012. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!