Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiús anyukák! Ajánlanátok...

Kisfiús anyukák! Ajánlanátok kisfiamnak autós játékokat? Folyt.

Figyelt kérdés
Ugyan még két éves a fiam,de valami komolyabb autós játékot keresnék neki.Szereti a lego duplot és a sima legot is.De imádja az olyann járművek amik valamit csinálnak és nem csak tolni lehet.Hangot adjon ki vagy valamit csináljon és ne legyen kicsi.A fűnyírót is imádja,de nincs olyan ami rendesen zúgna.Ha van olyan játékotok ami nagyon bejött a agyereknek írjátok le a nevét légyszi.Ja és a favonatot is szereti,de az már van.De most inkább olyat keersnék ami vmit csinál.
2012. szept. 5. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá 5-6-7 e. ft-od, akkor Chuck a beszélő-táncoló dömper. Ha nincs, akkor játékturi. Legalább 5-6 ilyen szupi cuccot vettem darabonként 1000-2000 ft-ért.
2012. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezt a dömpert megnézem.

Felénk nincs játékturi.Te hol laksz?

Várok még ötleteket!

2012. szept. 5. 14:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Elsőre parkolóházra gondoltam, mert nekem mindkét lurkóm szereti (4 é fiú és 2 é lány). Igaz nem zenélő, nem interaktív, de izgalmas lehet a kisfiadnak:

[link]


Amúgy az én fiam kukásautó mániákus. Van egy nagy Bruder kukásautója, és vagy 10 kukája. 2 éves kora óta ezzel játszik! Nem unja meg, elvan vele egész nap...

2012. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A dömpert kicsit babásnak tartom.a parkolóháztól azért tartok hogy nem marad egyben, de ezen még elgondolkodom.a kukás autó az van.A kuka nem érdekli, csak hogy bele pakoljon az autó részébe....

Bocsi hogy akadékoskodom, de elég nehéz eset a gyerek.

2012. szept. 5. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:
a fiam 4 éves. kedvencek: traktor bármilyen, bármit tudhat, bármit húzhat. parkolóház, sínpálya, toronydaru, kukás autó, abrick kocka, kb 2 éve, lego, gumiállatok (dínók, háztáji állatok), play doh készletek, fifi zenélős autó is sláger volt 1 időben, meg a fisher price kakas autóban, amit megrázol aztán megy magától és kiabál. brutál, én mindig röhögőgörcsöt kapok tőle, de a gyerek bírja még mindig :D ja, meg a symba zenélős farm. még mindig előkerül.
2012. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi,sorra nézem őket
2012. szept. 7. 17:47
 7/11 anonim ***** válasza:

A fiam 2,5 éves ő ezt szereti:


[link]


Bár én 7000-ért vettem a teszveszen Neki.

2012. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 válaszoló!Ez nekünk is megvan.Száz valahány darabos.Tudom drága, mi is tíz e ft fölött vettük.
2012. szept. 7. 21:16
 9/11 A kérdező kommentje:
A parkolóházon gondolkodom.Meg a wader autók is tetszenek.Azok a nagy fajták.
2012. szept. 7. 21:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Mullerben van ez [link] eredetileg homokozos auto, de otthon is jo ha van egy nagyobb papirdoboz, lapos, amiben almat vesztek, stb es afolott egy asztalon lehet jatsszani, a kis szerkentyu ami az auto fole helyezheto nyithato es csukhato, igy a homok v cukor v so atszorodik rajta a domperbe, az onnan kiontheto, vagy eloszor tarolhato aztan kiontheto, a homok/stb. pedig orzi a kisauto nyomat is
2012. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!