Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől más egy bölcsődei...

Mitől más egy bölcsődei foglalkozás (2,5 év körül gyerekekkel), mint egy kis csoportos?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk bölcsödei foglalkozás nincs. az csak gyerekmegörző ahol irányítottan esznek, alszanak, pisilnek, és semmit csinálnak, vagyis "szabad foglalkozás" van a kötelező teendők között.


az oviban meg mondókáznak, verseket, dalokat tanulnak, néha még kirándulnak, rajzolnak, gyurmáznak, varrnak meg még sok minden közös program van, a szabad foglalkozásokon kívül.

nekem nagy csalódás volt a bölcsi, hogy a gyerekek csak úgy voltak :(

2012. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahova a fiam jár bölcsibe (állami, Bp 22. ker) van irányított foglalkozás is, nem csak lézengenek. Persze, ha jó az idő akkor kint vannak az udvaron és ott elvannak irányítás nélkül, de ha bent vannak a szobában akkor mindig van valami. Rajzolás, gyurmázás, mondóka, tánc, meseolvasás. Tavaly télen kb 5 mondókát tanult meg végig, pedig még csak 2 éves volt, ha rajzolnak valamit azt mindig kiteszik a faliújságra. Én nem hiszem, hogy bármivel kevesebb ez, mint egy kiscsoport az oviban.
2012. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez mindig az adott intézmény szokásaitól függ.Az én fiam is 2,5 éves.Bölcsibe jár.Egész nap csak játszanak,rajzoláson kívül nincs kreatív foglalkozás.Az oviban már lenne.Én úgy gondolom,hogy neki még nincs rá szüksége.Az udvaron motorozik vagy bent vonatoznak a szönyegen.Kreatív,fejlesztő játékot meg én játszom vele itthon.

Nézz utána,hogy melyikben mi a napirend.

2012. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!