Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A GYED-et megszakítva visza...

A GYED-et megszakítva visza kell mennem dolgozni, normális, hogy nagyon rosszul élem meg, aggódom hogyan fogok helytállni, mi lesz a gyerekekkel, szomorú vagyok, hogy mégsem tölthetem itthon a tervezett időt?

Figyelt kérdés

Imádtam az itthonlétet,az nagyobb gyermekem két éves korában mentem vissza dolgozni,azt hittem most is addig maradok majd itthon.

1 éves a gyermekem és muszáj visszamennem anyagi okokból.


2012. júl. 6. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:
visza=vissza
2012. júl. 6. 09:42
 2/5 gelazso ***** válasza:

menni fog, nem te vagy az egyetlen, aki ilyen helyzetben van.

németországban évtizedekig 6 hónapos korban vitték bölcsibe a gyerekeket. csak magyarországon van ez a luxus hogy ilyen sokáig maradhat otthon egy szülö.

2012. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Leginkább azt viselem nehezen ,hogy hirtelen jött az,hogy mégsem maradhatok itthon,ha már így tudtam volna jóelőre,akkor szerintem természetesen venném ,vagy ha olyan országban élnénk ahol általában így csinálják,akkor is természetes lett volna.

Az ,hogy hirtelen változott minde az a legnagyobb baj,a férjem súlyos beteg .

2012. júl. 6. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz, tapasztalatból mondom. Én a kislányom 8 hónapos korában voltam kénytelen visszajönni dolgozni, a férjem maradt GYED-en. Idővel kicsit könnyebb lesz. Bár a könnyebb szó nem a legjobb kifejezés. De tudod hogy jó helyen van, figyelnek, vigyáznak rá. Olyanokra pl. hogy nem fog szeretni, vagy nem annyira, vagy megváltozik a kapcsolatotok, ne gondolj! Nálunk sikongat örömében amikor haza érek, és onnantól kezdve mindenki megszűnik Neki...:)

Írj nyugodtan, ha bármi kérdésed lenne ?

A férjed betegsége miatt pedig így ismeretlenül is együttérzésem, remélem hamarosan rendeződik a helyzetetek!

2012. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem ez teljesen normális reakció. Nálunk valóban ilyen luxus helyzet van, hogy itthon lehetünk 2, vagy 3 éves koráig a gyerekeinknek, Európa legtöbb országában ez nem így van...de jegyzem meg, sztem ez nagyon jó rendszer, ami nálunk van..:-))

Minden rendben lesz, ne aggódj, a gyerkőcötök imádni fogja biztos a bölcsit, legalább hamarabb megtanul egy csomó dolgot. Lényeg most hogy helyrerázódjatok, remélem a férjed meg fog gyógyulni...szorítok nektek, nagyon nehéz lehet most...

2012. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!