Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baja lehet a 4 éves kisfiam...

Mi baja lehet a 4 éves kisfiam szemének? Kb 2 órája ilyen, a bal szemét nézzétek valami piros csomócska. Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. szept. 8. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is árpa, bár azt mondta nem fáj. Kérdezd meg, hogy nem szúrja-e kicsit.
2012. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak!

A külső árpa nem szúr, csak viszket. A belső szúr, mivel a szemhéj belsején nő és úgy szúrja a szemgolyót. Sajnos minden évben tapasztalom mindkét fajtát. :(

2012. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A lányomnak árpája szokott lenni, és ugyanígy néz ki amikor kezdődik. Nagyon szar betegség, ő már lassan két éve szenved vele, mindig újra előjön. Némelyik hónapokig ott van a szemhélyán és nagyon lassan múlik el a kenőcsök hatására is.

Neki közvetlen a szemhélyán nő, azon a kis csíkon, amit mi nők szemceruzával festünk (nem tudom a pontos nevét, azért írtam így). És felül is szokott. Olyan pattanás szerűség lesz belőle, és ki is szokott fakadni egy idő után, mint egy pattanás.

2012. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Voltatok szemésznél?
2012. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a végét most olvastam csak el, igen voltunk orvosnál, kötőhártya gyulladást mondott...Kaptunk szemcseppet, végül is elmúlt pár nap alatt ...:)
2013. jan. 3. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!