Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vihetem holnap oviba a kisfiam...

Vihetem holnap oviba a kisfiam, ha csak az orra folyik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 21:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom még csak az orra folyik.

Szerintem ne vidd, az ilyen hozzáállású anyukák miatt betegek folyton a gyerekek.


Miért nem egyértelmű? Ha beteg akkor nem viszem.

2012. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Na ezt én sem értem! Ha beteg a gyerek otthon a helye! De nem az anyuka beviszi még lázasan, taknyosan is, és csodálkoznak, hogy állandóan betegek a gyerekek! Ne haragudj kedves kérdező, de én így gondolom.
2012. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyet értek az előző válaszolókkal. A "csak" lehet tényleg csak, ebben az esetben 2 nap alatt elmúlik és mehet. De ha nem "csak", akkor végigfertőz még 8-10 gyereket mielőtt jelentkezik a többi tünet. Aztán 8-10 anyukának kell táppénzre mennie, a gyereknek átesni egy kellemetlen betegségen és gyógyszert szedni/venni.
2012. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Látom, azért mások is gondolják úgy, ahogyan én:) Egyik nap majdnem megköveztek a kérdésemért.

Látjátok, ők viszik betegen is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Csak az orra folyik,nem lázas,nem megy a hasa,nem hányt,nem fáj semmije,és amúgy sem egy beteges fajta.Kérdésem szerintem jogos,mivel jön a hűvösebb idő,hamarabb "megtaknyosodnak",csupán ezért,szerintem az anyukák nagy része,nem fog otthon maradni a gyerkőccel.
2012. szept. 9. 21:35
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Kedves utolsó, a kérdésedből, csak az első oldalt olvastam végig, a többit nem, de azt hiszem elég is volt annyi! Mennyi felelőtlen anya van! :-S
2012. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ha majd iskolába jár a gyereked,akkor is otthon tartod majd orrfolyással?
2012. szept. 9. 21:40
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Mivel úgy is vinni fog, a válaszodból következtetve, nem értem minek tetted fel a kérdést?! De reggel meglátod, lehet már nem is fog folyni az orra....
2012. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vagyok felelőtlen,még itthon van,ez csak egy kérdés volt!!!!!!válaszokra voltam kíváncsi,nem leszólásokra!!!ha nem tudsz válaszolni normálisan,ha már normálisan kérdeztem,akkor inkább ne írj semmit!!!Azt hittem azért van ez az oldal,hogy segítsünk egymásnak.....
2012. szept. 9. 21:43
 10/25 anonim ***** válasza:
54%
Ha tényleg nem beteges alkat, akkor főleg nem, hiszen ez azt jelenti hogy most összeszedett valamit.
2012. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!