Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játék kérdés! Melyik jobb 2...

Játék kérdés! Melyik jobb 2 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Wader nagy autó(kamion....)ebből van már szelektív kukánk.

Színes emeletes garázs

távirányítós munkagép/dömper?

Szerintetek?Indokot is légyszi.


2012. szept. 11. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Emeletes garázs, szerintem ezt 2 évesen jobban kihasználja. Nálunk a 2 évesen konkrétan kicsit fél is a bátyja távirányítós autójától, pedig nem egy ijedős típus.
2012. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
parkolóház. nagy kedvenc nálunk is
2012. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

garázs, én is azt veszek majd karácsonyra a két és fél évesemnek.

Én a távirányítóst még nehéznek találom.

Wadert nem ismerem, nálunk kisebb autók vannak.

2012. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

a parkolóházat, nem szedné szét?Nem tudom mennnyire kötné le hogy csak fel le tologassa az autókat....

2012. szept. 11. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:

A távirányítós felesleges, még kicsi hozzá.

A kamion sztem tök hasonló a kukásautóhoz, ráadásul az még izgalmasabb is, mint egy sima kamion.

Garázsunk nekünk is van, 4 és 2 éveseim fél órákat el szoktak mellett piszmogni "egyedül". Persze rengeteg autó van hozzá, markolók. A garázsban meg van sorompó, lift, lejtő és benzinkút. Szóval én is ezt javaslom Nektek.

2012. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amit én parkolóháznak hívok, szerintem ugyanaz. van benne autómosó, lift, körpálya, csúszda, meg ilyenek.
2012. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor többségben a parkolóház!Akkor valószínű ez lesz!Köszönöm szépen!!!!!
2012. szept. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!