Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen esetben nem járhat...

Ilyen esetben nem járhat mégsem bölcsibe a kislányom?

Figyelt kérdés

A kislányom két éves,már a szabadságaimat töltöm és lassan kezdődne a beszoktatás a bölcsibe,az én munkahelyem könnyedén ki tudja állítani a munkahelyi igazolást.

A férjem viszont csupán pár napja kezdett egy német cégnél Németországban,még az sem biztos ,hogy valóban az ígértek szerint folyamatos munkahelye lesz,egy hónapig haza sem jön,hogy igazolást hozhasson.

Ilyenkor mégsem járhat a kislányunk bölcsibe ?


Nekem muszály mennem dolgozni,8 órában és több műszakban ráadásul,a nagyszülők akik közel vannak azt mondták besegítenek majd ,ha a gyerekekért menni kell oviba-bölcsibe ,vagy éjszakás vagyok.


2012. szept. 11. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg ha a munkaszerződést elfaxolná valahogy az elégséges lenne ?
2012. szept. 11. 18:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen a bölcsőde vezetőjével beszéld meg, talán ő tud javasolni valami megoldást saját hatáskörben.
2012. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan járhat. Nálunk csak tőlem kellett munkáltatói igazolás a férjemtől nem. Egy papíron ki kellett tölteni, hogy dolgozik vagy vállalkozó és ennyi. A bölcsiben mikor ki kell tölteni a papírokat akkor szólj, hogy ez a helyzet. De csak akkor, ha kérik netalán. Ha nem akkor nem kell szólnod szerintem.
2012. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Biztosan túlstresszelem a dolgot,mert teljesen meg lennék lőve,ha mégsem vennék be a kislányomat a bölcsibe .


Talán megértik,hogy mi a helyzet és nem arról van szó,hogy az otthon egész nap tv-t néző apuka nem akar a gyerekével foglakozni :-) .

2012. szept. 11. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Nalunk csak tolem kertek munkaltatoit, a paromtol nem.

Bar mi mar "torzsvendegek" vagyunk, mert a nagyfiam is oda jart 3 eve :)

2012. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi is törzsvendégek vagyunk,mert a bátyus is odajárt 4 éve :-),örültek is nekünk nagyon mikor voltunk beiratkozni .
2012. szept. 11. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nálunk sokkal szigorúbban veszik ezt a bölcsiben. Mindkét szülőtől kértek munkáltatóit, tőlem pedig egy munkába állási igazolást is, hogy pontosan mikortól állok ismét munkába.

De még így sem volt jó, mert a kislányom október 1-én kezdi a beszoktatást, a munkába állási papírom augusztusi dátummal volt kitöltve, mármint a cég által aláírva. Nem fogadták el, olyan kellett ami 30 napnál nem régebbi az október 1-hez képest.

Mennem kellett újabb papírért, már szóvá is tették a munkahelyemen, hogy már unják.:(

2012. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!