Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 2.5 éves bölcsibe...

Kislányom 2.5 éves bölcsibe szokunk de nagyon sir mikor ott kell hagynom. Mit csináljak hogy könnyebb legyen neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Csak az idő segít.
2011. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Mondd el,hogy mikor jössz érte,pl alvás után,uzsonna után,és minél gyorsabban hagyd ott.Ha nincs néző,nincs előadás.
2011. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne húzódjon el túl soká a búcsúzkodás. Amúgy minden gyerek sír először, addig, amíg az anyuka ki nem lép az ajtón, utána szaladnak játszani, legalábbis az összes gyerekkel így van, akit ismerek.
2011. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mikor vissza mentem 30perc után még akkor is nagyon sirt
2011. szept. 20. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt az első héten, én még elmenni sem tudtam sehová, aztán a 2. héten már minden rendben volt. Csak ki kell várni és rendeződik a dolog. Van, amikor még elköszönni is elfelejt a kisfiam, annyira siet a többi gyerekhez.
2011. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy bírom ezt a hülyeséget,, hogy csak anyának szól a műsor, meg szalad játszani ahogy anyu kilép az ajtón stb...

Arra miért nem gondol senki, hogy a gyerek esetleg tényleg ennyire nehezen éli meg, hogy a szülő otthagyja. Én konkrétan 1 évet az asztal alatt töltöttem az oviban, mert nem bírtak kiimádkozni, csak kajálni, meg ha az udvarra mentünk. 2 éven keresztül vertem apum fejét mikor a nyakában vitt az oviba és üvöltöttem. A mai napig bennem van milyen elhagyottnak éreztem magam. Az egyik gyerek ilyen a másik olyan, csak persze a szülőnek könnyebb ezzel nyugtatni magát, hogy úgyis addig tart míg lát.


Kedves kérdező. Lehet hogy a te lányod ilyen nehezen elválós típus. Sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, ha muszáj beadni. Túl kell élni.

2011. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de ez tényleg nehéz egy gyereknek is és egy szülünek is nagyon!!!!!!!!!!
2011. szept. 20. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is nagyon sírt, sőt én egyre rosszabbnak éreztem, napról napra többet sírt, eljutottunk oda hogy már bemenni sem akart.

Nálunk 2 hét a beszoktatás, de sokan lerövidítik, mert hogy minek annyi idő...

Az én fiam az élő példa, kell a két hét.

Ez a 3. hetünk, és totál beszokott:)

Semmi sírás, úgy kell neki szólni, hogy gyere vissza anyának egy puszit adni:)

Játszik, elalszik, semmi gond vele!

Kitartás, tudom most úgy érzed sose fog beszokni, én is ezt éreztem és tessék:)

2011. szept. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!