Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17honapos kisfiammal ha...

17honapos kisfiammal ha kimegyunk az utcara kisautoval amin o ul tuti hogy siras lesz a vege. Nem minden esetben tudunk arra menni amerre o szeretne. Akkor jon a hiszti. Korai meg az utcaramenetel vele, vagy ilyen, tipus, a kisfiam?!

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyerekek ebben a korban próbálgatják a határaikat, ez teljesen normális, természetes, hogy teszteli, meddig mehet el. A te dolgod meg az, hogy megtanítsd ezekre, például hogy nem mindig az van, amit ő akar.
2012. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem még korai, bár az is tény, hogy a hisztikor kezdetén vagytok.

Őket nagyon nem érdekli a bevásárlás, a posta, és egyéb ilyen dolgok. Ha ilyesmi miatt mentek le, legyen a babakocsiban, viszont ha a kisautóval, akkor menjetek arra, amerre Ő akar, az legyen csak az ő saját sétája.

Így meg tudja majd különböztetni, hogy mikor van lazulás, és mikor van "dolog".

A lányom 2 éves elmúlt és én így csináltam, illetve még mindig így csinálom.

Nekünk ez bevált, ha dolgom van, tök boldogan ül a babakocsiban, és tudja, hogy du. meg lemegyünk, és akkor szedhet tücsköt bogarat, állhatunk fél órát 1 fűszálnál, vagy kimotorozhat a világból, esetleg felmászhat a Himalájára is..:-))

Ez egy nehéz időszak, mert most stabilizálódik a járása, és állandóan menne, felfedezne, próbáld minél kevesebbszer eltéríteni ettől, neki most ez a dolga! :-)

2012. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!