Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rajzolással kapcsolatba...

Rajzolással kapcsolatba kérdeznék?

Figyelt kérdés

Lányom két éves irka firkál néha

DE

nagyon gyakran előveteti velem a szines ceruzákat füzeteteket egy probléma merül fel csak én rajzoljak ö meg nézi

Ez Baj? hogy ösztönözhetném hogy inkább ő rajzoljon?

vagy ez ilyen életkori sajátosság?


2012. szept. 12. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj

rajzolj neki nyugodtan ebből is tanul h te hogyan csinálod


esetleg mond h rajzoljon ö is közben mesélj a színekről formákról mondókázz közben

2012. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj szerintem. Saját picilányom még csak várom, de mással már megtapasztaltam, hogy ennyi idősen inkább azt szerette volna három ismerős vagy épp rokon kislány is, hogy én rajzoljak, ők csak figyeltek, aztán később már mindig ők rajzoltak. A rokon kislány pl. már 7 éves, az elmúlt két évben minden alkalomra (születésnap, névnap, húsvét, karácsony) elhalmoz rajzos ajándékokkal. Mindig sokat hoz, és ha ott vagyok, akkor is mindig készít jónéhányat, hogy megajándékozzon vele.
2012. szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is két éves. Ő nagyon szeret rajzolni, de sokszor odahív, hogy én rajzoljak neki. Szoktunk olyat játszani, hogy én rajzolok pl. tollal, amit kér, ő meg "kiszínezi" zsírkrétával.
2012. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kétéves fiam detto ilyen. Egy évesen kezdett zsírkrétával rajzolni, hónapokig ez volt a kedvenc elfoglaltsága, napi 4-5 lapot rajzolt tele, aztán rakta ki a hűtőre. Pár hónapja már kevesebbet rajzol, viszont engem rajzoltat. A kedvencem a vonat volt, sínnel, alagúttal, apukával a mozdonyban, és mi ketten, ahogy ülünk egy vagonban. Vért izzadtam, de sikerült. Aztán buszt, villamost, autót,mindben benne az egész család, tűzoltó autót, utóbbit szigorúan kiskutyával rajzoltat. Fát már tud rajzolni, az felismerhető. Az autó pedig két kör, felettük egy egy nagyobb összefüggő területet határoló vonal. Én tegnap mutattam neki a pont, pont veszőcskét, az tetszett, ő is rajzolta. Próbáld ki te is, hátha bejön.

A másik a fessünk vízzel kifestők, attól teljesen el van ájulva, csak ő festheti, senki más.

2012. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!