Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az érdekelne, mi a teendő...

Az érdekelne, mi a teendő akkor ha az anya, csak az apai nagyszülőknek adja oda a 2 éves gyereket és nem az apának! Milyen jogaim vannak ezzel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
A gyereket eddig minden hétvégén elhoztam,megvettem neki mindent amit kellett,a gyerektartást is időbe odaadtam,mégse láthatom a gyerekemet.Az anya arra hivatkozik hogy a gyereket ő dönti el hogy kinek adja oda és pont nekem az apának nem adja oda.
2011. júl. 18. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Va nálad végzés a gyermekelhelyezésről, nem?

Abban le kell legyen írva milyen jogaid vannak, mikor és mennyi időre viheted el a gyereked.

2011. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek nyilván oka van, ha még a szüleidnek is hamarabb adja oda...a szüleiddel jóban vagy? Miért nem akkor mész, mikor ott van a kicsi?
2011. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy fizetsz, és neked semmi sem jár. Ha van papír, róla, akkor azt kell betartani (mármint bírósági végzés), ha nincs, akkor menj a bíróságra, panasznapon van ügyfélfogadás. De ez esetben, ha nincs papír, akkor mindig irasd alá vele, hogy átvette a pénzt, vagy csekken add fel neki.
2011. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt innen messziről nehéz megmondani mi a baj.elvileg ugyanolyan láthatásod van amit a bíróság meg is ítélt.biztos történt valami aminek ez a következménye.Ha nem történt semmi,jol elláttad a gyerekeket nem iszol és nem veszélyezteted ilyenkor láthatáskor a gyerekeket,akkor nincs joga az anyának ezt megvonni.Ebben az esetben nyugodtan fordulj a gyámügyhöz és kérd a felülbírálást.
2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!