Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiscsoportos óvodás kislányoto...

Kiscsoportos óvodás kislányotoknak milyen tornaruhát vettetek? Mondták a szülőin hogy kell tornaruha szorgosan le is írtam de hogy mit értenek alatta azt elfelejtettem megkérdezni.

Figyelt kérdés
Azt a tornadresszt értik alatta vagy póló nacit?
2012. szept. 12. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk (kiscsoport szintén) direkt kérték, hogy ne dressz legyen, mert a póló-naciból könnyebb kihámozni, ha pl. pisilni kell.
2012. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiscsoportos? Szerintem úgy értették, hogy egy póló és egy rövidnadrág, amit csak a tornaórán visel. Tehát nem a váltóruha közül vesz ki egy pólót meg egy nacit, hanem azok arra vannak szánva külön. De azért kérdezz rá, mert lehet száz oviban póló+nacit kérnek, de pont a tietekben dresszt. Bár ezt nem tartom valószinünek. Az én kislányom éppen ma kezdte az ovit, nincs még 3 éves. Neki tornaruhának egy teljesen fehér pólót kértek és egy bármilyen rövidnadrágot.
2012. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen egyébként valami póló volt a téma hogy bármilyen lehet vagy fehér is akár szóval gondolom akkor a kislányokra is értették mert másról szó se esett csak pólóról!

Köszönöm!

2012. szept. 12. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, biztos hogy póló + rövidnaci, nálunk is azt kérték!
2012. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen összefutottam egy ovistárs anyuval és megerősítette hogy rövidnaci, fehérpóló tornacipő.
2012. szept. 13. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!