Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan anyuka itt akinek...

Van olyan anyuka itt akinek gyermeke az óvodás évek alatt 3 vagy annál több oviba járt?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg nem oviba hanem másik csoportba, de minden évben másokat kellett megszoknia?
2012. júl. 31. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk én voltam így gyerekkoromban. Költöztünk meg a szüleim is elváltak. 10 éves koromig kb 6 különböző városban éltem. Az ovira nem igazán emlékszem, de a sulinál már rossz volt, főleg mert egy tök jó kisvárosból költöztünk egy szutyok helyre. Nem szerettem az általános iskolát meg ahol akkor laktunk nagyon.

Szóval magamból kiindulva az ovinál még könnyen mehet (főleg ha könnyen barátkozó típus) de később már rosszabb.

2012. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is én voltam. :D

4 év alatt 3 ovi, költözés miatt. De felnőttem, nem lettem lelkisérült, viszont nem is vagyok túl barátkozós, inkább zárkózott lettem.

2012. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!