Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az oka annak, hogy 3évesem...

Mi az oka annak, hogy 3évesem minden tésztaféléből kiszedeti a husit, még a makaróniból is? Mi lesz így vele az óvodában? Amúgy pl a rántott husit, fasírtot stb. megeszi.

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
No az enyém pedig (2,5 éves kislány), a tésztát szedi ki, a husit otthagyja. Én is aggódok!
2012. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még ösztönösen tudják,hogy mire van szüksége a szervezetüknek. Pár hét múlva lehet, hogy éppen a tészta nem kell nekik. Ha különben eszik rendesen, akkor nem kell vele foglalkozni.
2012. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Anorexia nervosa. Nem kétséges...
2012. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Vicces voltál??!:-)

Én csak olyanok véleményére voltam kíváncsi, akik hasonló helyzetben voltak, és a megoldási módszerekre lettem volna kíváncsi...

2012. szept. 14. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:
lánykám 3 és fél éves!van hogy épp a husit eszi meg,rá egy hétre már csak a tésztát szereti,abból is csak a tarhonyát és az orsó tésztát.aztán már csak szaftot enne magában.egyébként a rántott húst,a fasírtot Ő is megeszi,de minden mást időnként variál.
2012. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem eszi a tesztat...a felnottek is vallogatnak... az izles valltozik..ma nem eszi lehet ket ev mulva igen....probald ki a parolt zoldsegeket a husi melle...sokkal egeszsegesvebb mint a teszta es a krumpli..az emesztesnek is jobb.. a vagy ubi sali...paradicsom...az enyemek ugy eszik...
2012. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Félreérthetően fogalmaztam. A husit azért szedeti ki, mert nem akarja bele. ha egy kis hagyma vagy husi kerül a tésztára, egyből kiköpi.
2012. szept. 20. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!