Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel lehet elnyomni egy...

Mivel lehet elnyomni egy gyógyszer "szagát"?

Figyelt kérdés
Kislányomnak Ospent írt fel a doki, de nem hajlandó bevenni. Tegnap este kihányta, ma délben bele tudtam csempészni egy kis gyümölcslevesbe, de este már elutasította azt is. Írtó erős szaga van és nincs ötletem, mibe rejthetném.. Segítsetek!
2012. szept. 14. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ismerős, bár nem ospennel, de kitartás!

Nincs értelme trükközni, kiszagolják 20 méterről, csak a meggyőzés és az erőszak marad :(

Teljesen együttérzek veled és csak azzal tudlak bíztatni, hogy később "több eszük lesz" és akkor már könnyebb lesz.

2012. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Eddig nem volt ilyen gondom a kicsilánnyal, de ez nagyon nem jött be neki. Olyasmi íze-szaga van mint a régi matricás rágóknak. Nagyon dühít, hogy lehet egy gyógyszernek, amit kicsik is szednek (szednének) ennyire intenzív ízt és szagot gyártani :((

Az erőszak nem segít, ha ő eldöntötte hogy kihányja. Nem akarok ekkora rossz élményt hagyni benne.

2012. szept. 14. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( nálunk is ez volt sajnos, ha végül győztem is, akkor kihányta, ha meg véletlenül nem, akor meg fél óra múlva kisfosta. Én sem értem, hogy gyerekeknek miért nem lehet normális ízű antibiotikumot csinálni, amikor a Holdon már emberek sétálnak..., miért ilyen bénák a biológusok :(
2012. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és mi is éppen ospent szedünk tüzyős mandulára, tényleg gáz a szaga is :(
2012. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ospennél figyelni kell, sok gyereknél erős remegést okoz.
2012. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérző válaszokat!

Képzeljétek, reggel úgy döntöttem nem verem át. Nurofenes adagolóval majdnem mindet lenyelte hosszas rábeszélés után. Délután nem tudom mi lesz..meg holnap..meg holnapután..

2012. szept. 15. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!