Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek külföldön...

Anyukák, akiknek külföldön dolgozik a férjük! Hogyan szoktátok meg a különlétet, hogyan alakítottátok ki az új életformát, ti nem voltatok eleinte depressziósak a párotok nélkül?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 16:58
 1/7 A kérdező kommentje:

A gyerekek miatt valahogy tartom magamat,de belül nagyon elkeseredett és szomorú vagyok.


Meg fogom tudni szokni ezt a magányt ?


Ma például szabadnapos a férjem és holnap is és mégsem lehetünk együtt,mert elválaszt bennünket sok-sok kilométer :-( .

2012. szept. 15. 17:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már a szülés is nélküle történt de muszáj volt hogy meg tudjunk élni,3 hetes volt a babám mikor először látta.Én úgy próbáltam meg túlélni hogy csak a babára koncentráltam,később meg megszoktam hogy 8-10 hetente találkozunk.Nagyon nehéz de ki lehet bírni csak a cél lebeg elöttünk de hosszú távon (2-3 év) szerintem nem működik ezért mi Apa után megyünk rövidesen.
2012. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nálunk is szó van róla,hogy utánamegyünk.


Nekem itt jó állásom van,itt a megszokott környezetünk,viszont az apukájuk nélkül nőnének fel a gyerekeink ha nem mennénk utána.

A férjem itt fél évig sem talált normális munkahelyet amiután elküldték a cégtől ahol hosszú évekig dolgozott,ezért ment ki.

2012. szept. 15. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:

nehéz dolog az biztos.mi nyáron kostoltunk bele ebbe az életbe.az első héten ettük egymást szabájosan telefonon keresztül.főleg én őt,bevallom őszintén.utána már jobb volt a helyzet.1 hónapot volt kint,a nyár többi részét itthon töltötte.most megint kint van,2 hete ment ki,és majd csak karácsonyra jön haza.most nagyon megviseli a kisfiunkat,aki 3 éves.folyton menni akar apa után,pedig nem lehet.minden nap 1-2 órát beszélünk neten,de igy is nagyon nehezen viseli,pedig anyás a gyerkőc nagyon.én most kicsit jobban viselem.még nem estem neki :))) de a depresszió,mélabúság rámtelepedett kicsit sajnos.tartom magam én is a gyerkőc elött,de nehéz néha.szerencsénk az hogy a szüleimnél élünk,és igy egy kicsit jobb a dolog,mert valaki mindig "lefoglal",és nem jár az agyam 2000 km-rel arrébb,de este magányos nagyon :((( ráadásul most terhes vagyok,és nem lehet velem az uram,mikor megyek uh-kra,meg szülni.nem érezheti ahogy mocorog majd.igy most ezek is kicsit letargiába döntenek.de sajnos nem lehet ellene sokat tenni :( itt sajna nehéz megélni.ugyhogy most a pénz beszél.ki kell bírni,mert ez a mi érdekünk is!

nektek merre van a férjetek?az enyém norvégbe.

2012. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az enyém Münchenbe van.

Este beszéltünk,hogy mennyire jól érzi magát,mennyire körülrajongják őket a munkaadók,minden nap finom ebédet kaptak,plusz pénzt kaptak már most,mert nagyon igyekeztek megfelelni.


DE azt mondja folyton a gyerekekről nézi a telefonjában a videót :-( .

2012. szept. 15. 20:16
 6/7 anonim válasza:

Biztosan nem könnyű a helyzet, anno én is hónapokig nem láttam a férjem. De eltelt x idő, és feladtam a munkám...stb. Mert beláttam, hogy rendes családi életet nem lehet élni x ezer km-ről, főleg gyerekekkel...

Nem volt könnyű a váltás, és költözés sem. Megszokni egy teljesen ismeretlen világot ( mi, a közel-keletre kerültünk) nem didal menet, de nyitott voltam, és érdeklődő. Ma már egyátalán nem bánom, sőt a nyáron otthon voltunk, de már vártam mikor utazunk vissza.

2012. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én párom is Münchenben dolgozik :) .4-5 hetente jár haza,de én is voltam már kint nála ;) .Több mint egy éve ezt csináljuk ... nálunk az a terv,hogy új életet kezdhessünk majd ott családostól .Van egy 7 éves kislányunk,amig apa kint van,mi ketten éldegélünk ... ami nagyon nehéz. :( Nálunk nincs segitség... nagyszülői sem.De muszáj ezt csinálni.Én nagyon depis szoktam lenni amikor visszamegy,sirok olyankor egész nap... pedig tudom,hogy ezzel az ő helyzetét is megnehezitem.A második héttől viszont már jobb,olyankor már visszaszámláló üzemmódba váltok.
2012. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!