Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik méretet válasszam...

Melyik méretet válasszam őszre a kettő közül?

Figyelt kérdés

14 cm a kicsim lába.

a 23-as cipő bth-ja 14,7

a 24-es cipőjé pedig 15,7 cm.


Melyiket válasszam?


2012. szept. 15. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Jesszusom... ... ...
2012. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen a 23-ast. Télre lehet hogy majd eggyel nagyobb kell, de azzal még ráérsz novemberben foglalkozni.

De ha felpróbáljátok, akkor ki tudod tapintani, meg látod is, hogy jó-e.

2012. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

22-es, max 23-as!

Nem szabad 1-2 számmal nagyobb cipőt venni!

Próbáld rá, az orránál érzed meddig ér benne a lába. Tágulnak a bőr cipők, nem fog jól tartani ha nagyot veszel. Okés hogy 2-3 hónap alatt kinövi, de most fontos a jó cipő, hogy ne menjen tönkre a lába!

2012. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na én is ezen gondolkoztam.

Pár kérdéssel a tied alatt kérdeztem én is:(


Szintén 14 cm a lába, amiket kinéztem cipőt, 14.5 vagy 15,5, bár 3 internetes oldalon is néztem,mindenhol eltér a méretezés. És lehet a nagyobbat veszem meg, mivel netről rendelem, próbálni nem tudjuk, és legfeljebb kicseréltetem ha nem jó.

2012. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy döntöttem.


Közben egy anyuka, akinek a kisiának szintén 14 cm a lába, voltak próbálni és ott azt mondták az üzletben, hogy kell a 1,5-2 cm őszre, szóval ők is 24-est vesznek.


Illetve közben ezt olvastam a neten:

Lábméret – régi módszerrel mi is meg tudjuk mérni a lábakat. Egy kartonpapírra álljon rá a gyermek (teljes súllyal), és jelöljük be mindkét lábon a sarkot és a lábujjhegyet. Vágjunk ki 2 db 1.5cm szélességű és a lábfej hosszúságú csíkot – jelöljük be a jobb és baloldali csíkot. A csíkokat tegyük bele a babacipők megfelelő párjaiba – 2cm hely maradjon a csík vége és a cipősarok között, ez megfelelő mozgási teret biztosít. Érdemes a lábakat körbe is rajzolni és egy sablont kivágni – ezt is vigyük magunkkal. A jobb és baloldali láb mérete általában eltér, erre is ügyeljünk.

2012. szept. 16. 14:10
 6/7 A kérdező kommentje:
4.válaszoló, te milyeneket néztél a neten?
2012. szept. 16. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt néztem a lányomnak:):)

2012. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!