Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis szandálnál/cipőnél ha...

Ovis szandálnál/cipőnél ha kinövi a gyereked, mindig megveszed a következő méretet, vagy átugrassz egyet?

Figyelt kérdés

Örökké ezzel problémázom, mikor már majdnem lelóg a kislányom lába a szandálból, nem az egy számmal nagyobbat veszem meg, azt kihagyom. Így pedig egy icipicit nagynak tűnik mindig, de csak 1 hónapig talán.

Annyira drágák a jó szandálok, ráadásul Salust hord, nem futja 3 havonta újra. Használtat pedig nem adok rá.

Ti hogy csináljátok?



#méret #ovis szandál
2012. aug. 12. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálom én is, szerintem semmi gond ezzel.
2012. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában én is ugrok egyet. De főleg azért, mert mire észreveszem a zárt cipőben, hogy kinőtte, már majdnem az egyel nagyobbat is kinőné. Mert persze nem szól a kis lüke fiam, hogy kényelmetlen a cipő...
2012. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!