Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vettetek már téli overált a...

Vettetek már téli overált a gyerkőcnek? Milyet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Még őszi kabátot se...
2012. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már minden őszi-téli holmit megvettem a kislányomnak, én szeretek a teszveszen/vaterán vadászni ilyeneket. Már augusztusban elkezdtem nézni a nekem kedvelt márkát, és addig várok míg meg nem találom az igazit. Idén korán túl is lettem rajta, Columbia overált sikerült nagyon jó áron újszerű állapotban vennem.:)
2012. szept. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezeket mindig augusztusban veszem, olyankor szinte fél áron vannak, szintén vaterázok, mert nem tudok ilyesmivel fél napokat eltölteni.

Én 2 részest veszek, mert az ovisom azt szereti, a kicsivel meg megyek az oviba a nagyért és akkor a fölső részt le tudom venni, de ez igaz minden másra is, vásárlást stb, a kezelásbas overallokat nem lehet levenni ilyenkor.

2012. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

És hogyan lövitek be a méretet?

2012. szept. 17. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Több lehetőség van, ha még nem vásároltál így, akkor nehezebb. Én tavaly is Columbiát vettem, így könny egy mérettel nagyobbat venni.

Amúgy lemérem a gyerek főbb méreteit, vagy ha van olyan ruhadarabja aminek hasonló a fazonja és jó rá, akkor ahhoz viszonyítok.

Egy egybe részes overálnál lehet akár egy pizsirugi is. Persze rá kell hagyni, mert alá kell öltözni. Itt fontos a váll-ülep távolság, és a belső szárhossz.

Ha két részest keresel, akkor egy tavaszi kabáthoz és egy sima kantáros nadrághoz viszonyíthatsz.

Mindenki felrakja a hirdetésnél ezeket a méreteket a gyári 98-as, 104-es, stb. kívül, ha nem, akkor rá lehet kérdezni.


Tökéletesen lehet így vásárolni:)

2012. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!