Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vettetek téli kisfiú...

Hol vettetek téli kisfiú bakancsot, csizmát a gyerkőcnek mostanában?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a Brendonba, Deichmanba, Babyoutlet-be, de sehol nem kaptam a kisfiamra téli bakancsot.

Semmi ötletem, hogy hol nézzek neki.

Budapesten, v. Fehérvár környékén keresnék üzletet.


2010. nov. 27. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fehérváron a decathlon-ba ,vagy a falközbe találsz egy nagyon jó gyerekcipőboltot .
2010. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én egyébként az Aldiban vettem neki .
2010. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

A Falközben még nem néztem, de akkor hétfőn benézünk oda is.

Szeretnék jó minőségűt venni, az ortopéd orvosunk Siestát javasolt, esetleg supinált cipőt, mert kicsit csámpás a drágám, és még az Elefanten jöhet szóba.

Viszont fontos az is, hogy elérhető áron legyen...

2010. nov. 27. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:
dechatlon 3500,- és tényleg jó mi is vettünk, már több ismerősöm vadászott rá mert kifogyott, de ígértek új adagot
2010. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A Decathlonban milyen márkájú gyerekcipő van?
2010. nov. 27. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok !

Az ortopéd orvosunk kimondottan megtiltotta hogy siestát vegyek .Csak szupináltat veszünk mindig ,azt viszont az SZTK-nál kapsz jó áron minőségit ,ahol körbe vannak az üzletek és van egy udvar .

2010. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocs de azt elfelejtettem hogy szupinált talpuba csak bélelt bakancsot kapsz .Én hótaposót vettem neki az aldiba amibe csináltattam szupi talpbetétet szintén az SZTK.nál a narancs épületbe .
2010. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy ahány orvos annyi féle javaslat a problémákra. Így legyen okos az ember....

Akkor majd oda is benézünk.

Amúgy mit jelent, hogy supinált?

Egy barátnőm olyat vett a kislányának, mert bokasüllyedése van, de azt mondta, hogy olyan merev a talpa, hogy alig tudott menni benne a gyerek.

2010. nov. 27. 21:09
 9/12 anonim ***** válasza:
én mint refelxológus csak annyit fűznék hozzá, hogy mostanában azért van annyi bokasüllyedéses, mert gyakorlatilag minden cipőben meg van emelve a belső fele belül, és így ahelyett hogy hagynák a talpboltozatot magától felemelkedni amire hat!éves korig van lehetőség, addig nem kóros, már pici korban akkora alátámasztások vannak hogy aztán meg csodálkoznak hogy bokasüllyedés. én ezért és nem anyagi okok miatt csak kínaiban veszek cipőt, ott még van teljesen egyenes, és nincs is semmi baja a gyerekeimnek, persze mindenki tegyen ahogy jónak látja, ez csak egy tanács ami sok éves tapasztalaton alapszik
2010. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A supinált a sarokék .Az én gyerekemnek akkora X -lába van hogy muszály neki ilyet hordania .Valaki hajlamos a lábbetegségekre valaki meg nem ,én mint gyógytornász mondom :)
2010. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!