Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis/ovis gyerekeknek...

Bölcsis/ovis gyerekeknek milyen közös kis játékokat ajánlanátok? Ügyességi játékokat keresek, többet, amivel izgalmassá tehetnénk egy délutánt.

Figyelt kérdés

Szeretnénk a gyerekeknek egy közös kis szülinapi-névnapi zsúrt rendezni. Lesz két 5-6 éves, két 4 éves, két 3 éves, egy 1,5 éves és egy pár hónapos kisgyerek - fiúk,lányok vegyesen...

Írnátok nekem néhány olyan játékot, amely valamelyest ügyességi, és azért nagyjából mindegyik számára szórakoztató lehet? (Értelem szerűen a pár hónapost kivéve.)

Készültem sok-sok saját készítésű kis "nyereménnyel" - matricák, tattoo-k, színezők... amiket jutalmul kapnának a feladatok elvégzéséért.


2012. szept. 16. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű dolog, mert a másfél éves és a hat éves között akkora a tudásbeli különbség, ha egyszerű feladatot is adsz, a kicsi mire válaszolna, a nagyok már rég túl vannak rajta. Ami eszembe jutott: állatok hang- és mozgás utánzása, a picinek könnyebb állat, a nagyoknak nehezebb, különlegesebb állat. Akinek sikerül, kap valamit. Lehet eset labdadobás célba: letesztek egy karikát vagy vödröt, abba kell beletalálni a labdával, kicsinek közelebbről, nagyoknak távolabbról. Több ötletem sajnos nincs :(
2012. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!