Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet rávenni egy...

Hogyan lehet rávenni egy négyéves kislányt, hogy igyon rendesen?

Figyelt kérdés
Alig lehet rávenni, hogy igyon valamit, egyen valamit. Nem tudom elhinni, hogy nincs szüksége a táplálékra!!

2012. szept. 17. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

4 éves, már megérti, hogy muszáj elegendőt ennie, innia.

Neked kell megértetned vele.

2012. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Próbáld az evést és az ivást különlegessé tenni. Válasszatok együtt poharat számára, az étkezés eleinte lehet egy szerepjátékos mese része. Ja és dicséret és dicséret mindenek előtt.
2012. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A sógornőm gyermekéről van szó, de nem tudjuk rávenni sehogyan. Minimálisat iszik és többször mutat a két oldalára a hasánál, hogy kicsit fáj, de ő azt mondja, hogy a dereka. Szerintem, a veséje fáj, csak ő még nem tudja, hogy (ilyenkor) innina kellene.
2012. szept. 17. 09:35
 4/10 nevem-senki ***** válasza:
Mióta tart ez az állapot? Miért nem látta még orvos?
2012. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
tegyen mindig pohárba gyümilevet és legyen a pohár elérhetö helyen gyümit zöldségeket kis tálába és tegye az azstalra majdcsak csipeget a ygerek amugy orvops és meg kell nézetni mi lehet a gond hány kg és hány cma kislány? édességet eszik e? cukros lötyiket iszik e
2012. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú, ezt nem tudom. Azt hiszem, ez egy konstans állapot. Most volt valami vírusos betegsége és attól féltek a szülők, hogy kiszárad a gyerek.
2012. szept. 17. 09:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Fura, hogy édességet sem eszik annyit, mint általában a gyerekek. Vasárnap délután egy fél pohár almalevet ivott meg több részletben!!!!
2012. szept. 17. 09:45
 8/10 nevem-senki ***** válasza:
Nem vitték orvoshoz?
2012. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vitték orvoshoz. Túl van a víruson. Azért meg mert nem iszik, szerintem, nem kell orvoshoz vinni, ő is csak tanácsokat tudna adni. Nem?
2012. szept. 17. 13:52
 10/10 nevem-senki ***** válasza:
Talán a Frizbi című adásban szerepelt nemrég egy kisfiú, aki sem enni, sem inni nem volt hajlandó. Őt gyomorszondával táplálták. Akár ki is száradhatott volna a kislány. Minket azonnal beutaltak a kórházba, amikor nem akart inni a kisfiam.
2012. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!