Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányaimnak hol tudnék...

Kislányaimnak hol tudnék fodros kis tornaruhát venni ( 2 és 4 éves) nem túl horribilis áron?

Figyelt kérdés
Eddig 4-5 ezerért találtam (darabját). Annyit nem szánnék rá. Néztem a Decathlonban, internetes webshopokban, teszveszen-vaterán...de semmi. Ráadásul egyformát szeretnék :D
2012. szept. 18. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
keress olyan varrónőt aki tud fürdőruhát varrni-a fürdőruhához és a tornadresszhez speciális gép kell- és sztem ő meg tudja varrni neked.
2012. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én a kínaiban találtam, máshol nem. Dunaújvárosban.
2012. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Off: Én is ilyesmit keresek a kislányomnak (4 éves). Állítólag a H und M-ben van ilyesmi. Jövő héten talán eljutok oda, bár szerintem ott horrorárban lesz.

Itt a környéken van pár kínai, egyben már jártam, ott nem volt, még majd nézem a többit is.

Vaterán láttam párat, de nem tetszettek vagy a méret nem jó.

2012. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
off de miért kell h fodros legyen? nem kötekszem csak kérdezem! előírás valahová?
2012. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nos...nem előírás. Nem is igazán fodrosat keresek, hanem olyan szoknyás fazonút. Samba táncra jár a kislányom, nem kifejezetten tornaóra. Sima tornaruhát tudom hogy lehet bárhol kapni. Kedveskedni szeretnék neki vele, még mielőtt a praktikusság hívei nekem állnának.
2012. szept. 19. 07:30
 6/11 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Nálunk sem előírás a fodor, de ha a lányom olyat szeretne, akkor miért ne kaphatna fodrosat?

Most megint mondták nekem a H&M-et, úgyhogy most már tényleg elmegyek oda.

2012. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyat nem tudnál csinálni, hogy veszel egy sima dressz, és hozzá eltérő színű anyagot (vagy ha vmi csoda folytán kapsz pont olyan színűt, mint a dressz), varrsz/varratsz egy enyhén fodros kis rövidke szoknyát, szépen rávarrod (a legjobb kézzel) és kész a csini dressz.

Egyébként én is ilyet vennék a lányomnak szambatáncórákra, az tuti!

2012. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet úgy lesz ahogy utolsó írta! :)
2012. szept. 20. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Én írtam a H&M-et... Majdnem 4 évesemre kerestem nem horror áron kis fodros tornaruhát (balettruhát).

Képzeld, tegnap itt egy kis közeli bababörzén tudtam venni egy gyönyörű szépet 300 ft-ért :) :)

Kis rózsaszínű tornaruha (ujjatlan mint egy fürdőruha) és ott a fodor a derekán (mint egy kis szoknya).

Olyan boldog vagyok és a kislányom is persze!!!

Remélem te is találsz minél előbb!!!

2012. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

BG Tornadresz webaruhaz!

meretre is keszitenek!!

pomaz-i kft!

2012. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!