Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hideg párásító készülék...

Milyen hideg párásító készüléket és (só) inhalátor készüléket tudtok ajánlani? Tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Hideg párásító készülék ami nem hangos, só inhalátor ami jó minőségű, sima inhalátor ami jó minőségű nem hangos.

2012. szept. 18. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Ilyen a hideg párásítónk,gyakorlatilag semmi hangja, szuper jó!

2012. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Momert párásítónk van, nem tudom a számát, olyan 12-14ezer ft körül volt. Halk, fénye is van, programozható (kikapcsol magától), szerintem klassz.
2012. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inhalátorunk ilyen: [link]


nekem bevált, tökéletesen üzemel, és kisbabával is tudom használni, meg a nagyobb gyerekeimmel is.


Párásítónk egy olcsó darab, de imádom :) 2 éve használjuk. Semmi hangja nincsen, éjszakai fényt is ki lehet kapcsolni, ha valakit zavar. Lehet bele illóolajat is tenni, és avval párásítani. Ilyen: [link]

2012. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Salvus vizet is lehet beléjük önteni? Arány van ?
2012. szept. 18. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ezeket használjuk:

hideg párásítónk 2 is van: egyik Vivamax a másik Sencor

van olyan sólámpa szerűségünk is, ami egy nagy üvegtálban van, benne sok kis sókristály és 1 nagy, ami szökőkút. Ebbe szoktam vizet keverni a Salvussal, és ez párologtatja.

Inhalátorunk Philips. Szeretem nagyom, mert több fajta pipája és maszkja is van.

2012. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekunk tefal baby hidegperasitonk van. Nem hangos, nagyon jo. Salvus vizet elvileg egyikbe sem lehet tenni, kivetel amire ra van urva 30-40 ezer), de en szoktam ebbe is tenni. Kb 1 eve van meg. Inhalatorunk philips van, mi receptre kaptuk 3500 ft-ert. Eleg hangos, mint mindegyik inhalator. Van amugy egy elado inhalatorunk is, amit kulfoldrol kaptunk rokonoktol, hasznalva sem volt. Ha erdekel irj privit.
2012. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én a sencor párásítóba simán szoktam salvus vizet tenni, eddig bírja (2 éve). Higítás nélkül szoktam.
2012. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kuczik Sándorné válasza:
Szia!Nekem Hauser hideg párásító készülékem van.Nagyon megvagyok elégedve vele.Hangja semmi,fénye alig van.Inhalátor készülékem is van,de nem szeretem,mert nagyon hangos.A párásító készülékbe is tudsz esetleg Salvus vizet tenni kis mennyiségben.Esetleg ha nem vettél még érdemes szét nézni a Apród.hu,vagy Jófogás.hu ,mert én ott vettem 4.ezer FT.
2012. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!