Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisi gondok? Megoldás?

Pisi gondok? Megoldás?

Figyelt kérdés

Kislányom három és fél éves,több mint másfél éve nappal szobatiszta sőt már hónapok óta a délutáni alvásnál is.

Na de az éjszakák....

Most is mosom az ágyneműjét takaróját stb és ezt két három naponta.Már nem elég neki a pelenka mert annyit pisil éjjel hogy minden pisis reggelre.Ma éjjel pedig már fél 3 kor az volt minden.

Volt egy idő hogy száraz volt a pelusa volt hogy magától felkelt egyszer sőt kétszer is éjszaka édesen pisilt és visszafeküdt aludni.

De mostanában nem kel fel,volt hogy keltegettem de nagyon sajnáltam mert szinte alva pisilt.

Mit javasolnátok?Volt valakinek már ilyen problémája ha igen hogy oldott meg.

(gyerekként nagyon sokáig bepisiltem én is de otthon gáz volt a helyzet így én lelkileg nem voltam kiegyensúlyozott ő viszont az)


2012. szept. 20. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt mindig menjetek el pisilni és ne adj neki sok innivalót estefelé. Nálunk is ez volt lányom 2 évesen már szobatiszta volt 2,5 évesen éjszakára is az volt. Néhány hónapja szinte minden reggel csurom pisis ágyban ébredt. Mondtam neki hogy ilyet nem szabad és szólni kell ha pisilni kell, van is olyan hogy éjszaka jön ki pisilni ő is szinte álmában. :) Nincs esetleg felfázva? Még akkor is szoktak balesetek történni. Egyébként ovis már? Lehet hogy oviban nem mer pisilni szorítja tartogatja, és mikor alszik ellazul és ezért pisil be.
2012. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ovis már igen,de ott is pisil okosan.

Este kakaót iszik,éjjel is iszik vizet azt nem vonhatom meg tőle.Ha keveset iszik nem kakil rendesen.Én is mindig mondom neki hogy jöjjön ki ne a pelenkába pisiljen de szerintem nagyon mélyen alszik.

2012. szept. 20. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányom kb éjfél-egy óra körül mindig elkezd nyugtalankodni álmában, mocorog, hánykolódik, meg-megébred. Annyira nem tér magához hogy tudja hogy konkrétan mi a baja, de nyilvánvalóan zavarja valami. Rájöttem, hogy ilyenkor ki kell hoznom pisilni. Félálomban pisil és nyugodtan, mélyen, pihentetőn alszik utána végig.

Pedig este ő is minimálisan kap inni, éjjel néha pár kortyot szokott kérni, de nem jellemző. Mégis minden éjjel pisil. Ha nem hozom ki akkor vagy bepisil vagy rettentő összetörten és kimerülten ébred, és olyan is volt többször hogy álmából szinte átmenet nélkül úgy behisztizett hogy nem volt magánál közben, ordított hogy jajj jajj jajj de nem tudta megmondani mi baja. 100%-ig biztos vagyok benne hogy a vizelési inger miatt, annyira túlfeszítette az idegrendszerét.

2012. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi nem egy szobában alszunk így sajnos nem látom ha forgolódik :( Amikor felkeltem fordul egyet és alszik tovább..
2012. szept. 20. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!