Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gondok a számítógéppel. Mi...

Gondok a számítógéppel. Mi lehet az oka? Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi hónapokban, furcsa dolgok történtek a gépemmel.. :S Élőszőr is azt vettem észre hogy néha-néha lefagy.. aztán egyre többször, egyre gyakrabban.. Sokszor már akkor mielőtt betudtam volna jelentkezni a felhasználómba.. Sajnos, amint benyomom a bekapcsolás gombját, attól már bármikor lefagyhat. Nem tudom hogy ez mitől van.. :S Ha egy darabig nem használom, mondjuk 1-2 hétig akkor a "folyamat" késik.. Pedig egész jó gép, tavaly kaptam.. Mi lehet ennek az oka?:S már folyamatosan ez megy.. Újra telepítés segíthet?


2011. okt. 30. 17:54
 1/10 anonim válasza:
írd meg a gép adatait meg az op. rendszert
2011. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
windows XP-t használok, vírus okozhat ilyet? mert nem volt rajta vírusírtó..
2011. okt. 30. 18:21
 3/10 anonim válasza:
de milyen a procid meg ilyenek meg előtte gyors volt ? utána tudok okosságot mondani
2011. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen a procim.. a bátyám gépe.. De ő távol van.. Előtte gyors volt igen..
2011. okt. 30. 19:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Előtte semmi gond nem volt vele.. gyors volt, nem fagyott le soha.. minden játék elfutott rajta full grafikán. most meg akármikor lefagy, használni is alig tudom ezért.. már kikészít.. :S
2011. okt. 30. 19:41
 6/10 anonim válasza:
akkor inkább javaslom a win 7-et vagy rakd újra de inkább a 7 rakd rá
2011. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én már nem bízok a windowsban.. a többi gépemen linux van már pár éve és semmi bajuk sem volt.. Erre is tettem linuxot hétfőn, pár napig nem fagyott le, aztán kezdődik itt is.. Szerinetem belül van a gond..
2011. nov. 5. 23:32
 8/10 anonim válasza:
Ilyen a Windows.. Fél év után beadja a kulcsot és telepítheted újra. Ehhez képest a Linux évekig elfut lefagyás nélkül(szervergépek), és az otthon használt disztribúciók is évekig kihúzzák újratelepítés nélkül, és semmi lassulás nem jelentkezik.
2012. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csak nem kell bénának lenni a windows-al ;) 3 éve nem kellett újra telepítenem a windows xp-s gépemet. Semmi baja az ég adta egy világon. Win 7-et semmiképp ne rakj egy kalap szar....meg ha xp mellett is szarakodott akkor 7 mellett még jobban fog...nagyobb a rendszer igénye. Szerintem lehet hogy a merevlemez dögledezik az szokott hasonló dolgokat művelni...vagy pedig túlmelegszik a proci .
2013. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Junior UTB válasza:
Hallod nekem a gepemen 3 és fél éve van Win7 ultimate es nem volt semmi gond a gepemel csak kellet egy tapot cserelni Telepits ujra Win7 rakjal ra es el fog eldegelni sok sok fenyevegik :D
2014. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!