Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt valaki, aki 3 év...

Van itt valaki, aki 3 év koruli gyermekével szorulás miatt gasztroenterológusnál volt?

Figyelt kérdés
Milyen kivizsgálásokat csináltak? Találtak esetleg valami betegséget/allergiát gyermekednél?
2012. szept. 21. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok, de nálunk is ez a helyzet, és ráadásul a fiam még vissza is tartja. Ördögi kör ez. Én is azon gondolkozom, hogy elviszem egy ilyen kivizsgálásra, magánrendelőbe, mert ott szombaton is vannak.

2012. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi voltunk.megvizsgálja a szokásos,méregetések....és belenyúl a fenekébe.....


utána vérvétel.nálunk kiderüt hogy tejfehérje érzékeny .ez májusban volt egy éve.tejmentes diétát tartottunk 1 évig.2 hete kezdhetett el újra enni tejes dolgokat.


székrekedésre írták neki a laevalocot 3*5ml és kreon kapszulát 3*felet.de nem sok mindent ér.hozzá lehet szokni.


az én lányom is visszatartotta,nekünk az jött be hogy erőltettem,nem hagytam rá.ha kellett 2 óra hosszáig is ott ültem vele hogy kakiljon.


mára már egész jó a helyzet.maximum 3 naponta kakil és teljesen magától ,ügyesen!


csak sok kitartást tudok kívánni!!!nálunk ez ment majdnem 2 évig...

2012. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsit más a helyzet, fordítva derült ki a dolog. Mogyoróra lett allergiás a fiam, ezért vittük allergiavizsgálatra (vérből), és az mutatta ki, hogy valamennyire érzékeny a tejre is. Nem nagyon, nincsenek is klasszikus tünetei (hasmenés, bőrkiütés), de talán ez okozza az állandó szorulást, ami már nagyon régóta tart (2 naponta kakil elég keményet). Nem kell teljes tejmentes diétát tartani, csak a tejivást lecsökkenteni. Ez múlt héten derült ki, úgyhogy még nem tudom használ-e a szorulásra, kiváncsi leszek. Mondjuk ő sajnos elég rostszegényen táplálkozik, főleg a hasfogó ételeket szereti, kevés zöldséget-gyümölcsöt eszik, úgyhogy biztos ez is számít, de lehet hogy a tejérzékenység az alap probléma.
2012. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!