Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisgyereknek lehet...

2 éves kisgyereknek lehet adni szorulás esetén glicerines kúpot?

Figyelt kérdés
Ha pár napja kaka sincs?

2012. jún. 22. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én először kakaóval, vagy lekvárral próbálkoznék.
2012. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha semmi nem jön be?A kakaó szorulást csinál,kamillát egyszerűen megérzi és nem iszik :(
2012. jún. 22. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

minek kúp??

Lavelocal szirup 10 perc alatt lesz széklet

2012. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is elég szorulásos.Egyszer az ügyeletre futottunk vele,mert szegénykének fél úton megakadt.Se ki,se be.Akkor adtak is és mondták is,hogy legyen otthon glicerines kúp.Igaz azt is mondták,hogy ne szoktassam hozzá,de néha szabad.Laevolac nekünk s*art sem ért!Szilva lekvár,rostos ételek.Ja és 2,5 éves.
2012. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Emlékszem egyszer használtam már a másik gyerkőcömnél,és pillanatok alatt meg volt a kaka.

Remélem most is meghozza a várt eredményt

2012. jún. 22. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki, de elég egy fél, hosszában elvágva. Ha egészet adsz, sok neki és nagyon hasmenése lesz tőle, amit szabályozni sem tud, csak már jön is. A szorulás legtöbb esetben attól alakul ki, hogy nem iszik eleget. Kínálgasd neki az innivalót (főleg vizet), legyen a keze ügyében, főleg nyáron.
2012. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én csak negyedet adok majd neki,azzal biztos nem árthatok.

2012. jún. 22. 12:26
 8/10 anonim ***** válasza:
miért ne adhatnál?
2012. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A glicerines kúp használatától mi a francért lenne hasmenése? Az csak ingert csinál, és kicsit síkosít, hogy könnyebben kicsússzon a kaka. Ha ez segít akkor add, csak ne rendszeresen.
2012. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Adj neki nyugodtan kúpot!
2012. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!